Most komolyan elvették állami gondozott gyerekek ajándékát?
Figyelt kérdés
Meg lehet ilyet tenni 2024-ben egy Eu-s országban?
https://www.youtube.com/watch?v=xuyfAAot45k
dec. 21. 14:20
1/14 anonim válasza:
Nem vettek el semmit állami gondozott gyerekektől. Miért kell mindig hazudni?
2/14 anonim válasza:
Ami nem a Narancs-ligetből jön, az rossz ajándék. Értem?!
3/14 anonim válasza:
Át kell vizsgálni az ajándékokat, nehogy LMBTQ fertőzött legyen... Amilyen rafináltak a Petiék, még belecsempésznek valamit, aztán meg azzal támadnak, hogy az állam nem védi meg a gyerekeket az LMBTQ-tól!
4/14 anonim válasza:
Igen, sajnos ezzé vált a Fidesz. Valódi szörnyetegek, akik most mutatják ki igazán, hogy milyenekké váltak. Ide vezetett a sorozatos kétharmad.
5/14 anonim válasza:
1. De elvették. Miért kell mindig hazudni?
7/14 SzocdemOliver válasza:
Semmi csodálkoznivaló nincs abban, hogy Magyar Péter gyermekintézményekhez vitte a propagandaakcióit. Nem is tud ez a fószer másképp gondolkodni, és működni, mint a "szülőanyja", a FIDESZ. A FIDESZ-KDNP prominensei szokták ezt csinálni, de emlékeim szerint Orbán is ment már óvodába fotóztatni magát.
8/14 anonim válasza:
#7- Te adtál hátrányos helyzetűnek idén ajándékot?
Kampányidőszakban óvodában fotózkodni gáz. Karácsonykor ajándékot vinni, meg jótékonyság. Igen készülnek fotók is ilyenkor. De tudod mit, inkább kapjanak a gyerekek ajándékot, minthogy ezen rugózzunk.
9/14 A kérdező kommentje:
sajnos a 7-es nincs azon a szinten, hogy ezt megértse.
dec. 26. 20:56
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!