Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek mi...

Fideszesek, szerintetek mi lenne a megoldás a fővárosi helyzetre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a közgyűlésben a Tisza párt bármilyen előterjesztést megszavaz, akár módosítókkal, a Fidesz egyből szivárványkoalíciót kiált. De akkor mit szeretnétek, ne legyen költségvetése a városnak? Vagy teljesen mindegy, a lényeg, hogy lehessen a Tisza pártra mutogatni? Holott sok esetben a Fidesz is együtt szavaz, vagy pl az egyik kerületben a Fideszes polgármesternek DK-s helyettese van.

Én értem, hogy ez csak egy politikai fogás, de a város érdekében nem lehetne félretenni a kicsinyes politikai érdekeket és a várossal foglalkozni? Miért kell mindenből kampányt csinálni?



dec. 18. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Momdjon le a fideszes karácsony !!
dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekik nem fontos, a pályaudvarok sem lesznek már a fővárosé, azok is ner cégekhez fognak kerülni, a fideszesek szerint a fővárost ki kell véreztetni, mert ott csak lipsik laknak.
dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Legyen egy másik hely a fővárosunk!
dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha Karácsony nem képes irányítani a fővárost, mondjon le. Arról meg miért a Fidesz tehet, hogy az ellenzéki pártok nem képesek együttműködni? Lehet tanulmányozni, hogyan működik valami, ha nincs ott fideszes többség, és el lehet gondolkodni.
dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Tehát akkor ha együttműködnek, az a baj, ha nem működnek együtt, akkor meg az.

Ez alapján egyértelműnek tűnik, hogy a Fidesznek nem a város számít. Én, mint egyszerű lakos, egy kicsit több konstruktivitást várnék el.

dec. 18. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

"Legyen egy másik hely a fővárosunk!"

Igen, legyen Felcsút.

dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!