Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Köztársaság helyett nem lenne...

Köztársaság helyett nem lenne jobb nekünk a királyság?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 14:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
nem
2010. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
55%
Van talán király jelölt? és kinek a királya akarna lenni ha van ilyen? mert nekem nem hiányzik.
2010. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
76%

"Az a baj amit én tudok örökös csak Habsburg Ottó lehetne (most98 éves) ő aki 1990-ben se vállalta (csak mert volt egy ilyen elképzelés rendszerváltáskor) vagy esetleg a fiai vagy a lányai."


Ad egy: Feltételezem azért nem vállalta, mert nem állt mögötte népakarat, csak egy kis társaság. Bár 98 évesen már valószínűleg akkor sem vállalná, ha kivétel nélkül mindenki ezt akarná.

Gyereke viszont van jópár. Habsburg György pedig itt is van kéznél. Bár az is igaz, hogy én őt nem szívesen látnám a magyar trónon.

2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
milyen királyság? egy alkotmányos monatchia ami angliában van? mert akkor nem nagyon lenne különbség a mostanihoz képest sem :D Abszolút monarchiák pedig már nincsenek jó 150 éve...
2010. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!