Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tisza a fidesz fiókpártja?

A tisza a fidesz fiókpártja?

Figyelt kérdés
Magyar Péter 14 vagy hány évig volt fideszes és megsemmisítette az ellenzéket. Szerintem egyértelmű hogy a fidesz szatelitpártja

dec. 8. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

#42


Ursula úgy jobboldali ahogy MárkiZay vagy Gyurcsány... ami 20 éve szélsőbalos volt az ma már közép/jobb közép. De aki ideológiába belemegy annak világossá válik hogy NEM jobboldali, egyébként a CDU nevében is benne van DEMOKRATA és LIBERÁLIS... gondolom ilyen egy igazi jobboldali 😂😂😂 lassan ott tartunk hogy aki kritizálja a prideot az nem jobboldali hanem szélsőjobbos náci... mi a jobboldal? Táncikálni a prideon és migránsokat simogatni? Ursula úgy jobboldali mint a fidesz! Max névben

dec. 8. 20:28
 42/64 A kérdező kommentje:

#42


Tavalyi cikk és? Gondolom azóta elvesztették a Mi Hazánkosok a diplomájukat meg mind átpártoltak és a helyükre új emberek jöttek... LOGIKUS 🤣🤣

dec. 8. 20:29
 43/64 A kérdező kommentje:

#44


"Ja, mert akkor szerinted mi lenne a cél ha nem ez?"


🤣🤣🤣🤣 szóval bárki csak ne orbán? Akkor szavaznál szijjártó pártjára aki orbán ellen vonulna? Esetleg 1 nyíltan oroszbarát pártra akinek a programjába lenne hogy oroszoknak mindent megtesznek? Tehát BÁRKI csak ne a fidesz? 🤣🤣🤣🤣🤣 LOGIKUS

dec. 8. 20:31
 44/64 A kérdező kommentje:

#46


"Mert ezelőtt nem voltak megosztva? Sőt, nem voltak még ENNÉL is jobban megosztva?"


Nem! Mert szövetség volt így aki MSZP re vagy DK ra szavazott az orbán ellen a szövetségre szavazott, most ez nem így van.

dec. 8. 20:33
 45/64 anonim ***** válasza:
84%

"Nem! Mert szövetség volt így aki MSZP re vagy DK ra szavazott az orbán ellen a szövetségre szavazott, most ez nem így van."

Ezzel nem válaszoltál. Sem a DK, sem az MSZP nem voltak kormányváltó méretben, ráadásul nagyon-nagyon sok volt a bűnlajstromukon, amit a fidesz fel tudott használni. Miért kellett volna őket leváltani? 2010-2022 között is kiválóan szolgálták a fidesz érdekeit, amikor az ellenzék megosztásáról volt szó.

dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

#49 Nem, nem szavaznék Szijjártóra, se ruszkibarát kormányra (megjegyezném a fidesz mellett a Mi Hazánk is az). Képzeld elolvastam a Tisza programját és nem rossz, ezzel együtt Magyar Pétert nem tartom tökéletesnek, inkább egy vészmegoldásnak a maffiakormány eltakarításához.

De igen, a legtöbb pártra előbb szavaznék mint Orbánra még akkor is ha nem értek velük mindenben egyet. Ez így logikus.

dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
84%

Szólj az ápolóknak, hogy ideje beadni az esti gyógyszereket.


[link]

Diploma tekintetében a Tisza párt vezet.😘


Azért egy utolsó kérdés, mekkora volt a DK-nak és Mi Hazánknak a legnagyobb támogatottsága, amit önmagában (nem koalícióban) valaha elértek? Akár közvélemény-kutatáson, akár választáson, nos?

dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 Lord Gauldoth ***** válasza:

Kérdező, rossz oldalról nézed.


Ha le akarta volna cserélni az ellenzéket, ahhoz előbb egy indíték kellett volna. Márpedig pont az indíték hiányzik. Magyar Péter színrelépése előtt mindenkire, aki ellenzék volt ráfogták (hol joggal, hol talán jog nélkü), hogy Gyurcsányhoz tartoznak. És amíg ez működött, amíg mindenkit leGyurcsányozhattak, addig teljes mértékben biztos volt a győzelmük. Semmi, de az égegyadta világon semmi okuk nem lett volna ezen változtatni.


Ráadásul a népszerűségük is hatalmasat zuhant azóta. Ha most megjelenne valaki MP helyett, fennállna a veszélye, hogy akár azt szavaznék meg, mert az azóta sorakozó botrányok csak gyengítik őket.


Végezetül ha csak egy irányítható ellenzéket akartak volna (aminek semmi értelme nem lenne), akkor nem küzdenének minden nap százmilliókat költve arra, hogy megpróbálják lejáratni azt, akit porondon akarnak tartani.


Szóval nagyon nem úgy néz ki, hogy így lenne.


(Azt már csak zárójelben írom ide, hogy akkor is megérhetne egy próbát MP-re szavazni. Ha tévednénk e téren, ami kizárt, de ha mégis, akkor is csak ott tartunk mint eddig, hogy a Fidesz és a NER a nyakunkon marad. Az semmivel sem rosszabb, mintha simán a Fidesz maradna. De legalább megpróbáltuk.)

dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

#51


"2010-2022 között is kiválóan szolgálták a fidesz érdekeit"


Jaj bocsi, Magyar Péter kit is szolgált 2010 és 2022 közt?😉😂😂😂 HOPPÁÁ!!!!

dec. 8. 22:28
 50/64 A kérdező kommentje:

#52


"Nem, nem szavaznék Szijjártóra"


Miért? Ő már túl fideszes de Magyar Péter nem?


"Magyar Pétert nem tartom tökéletesnek, inkább egy vészmegoldásnak"


2006 és 2010 közt is vészmegoldásként szavaztak a fideszre. Jó vége lett! HOPPÁ!!!!!

dec. 8. 22:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!