Mi lenne a magyar moszkoviták álláspontja, ha eszkalálódna a háború és a NATO oldalán a honvédségnek is mozgolódnia kellene?
Nem Magyarországon zajló háború esetén, viszont a honvédség egységeit is készültségbe helyeznék, felkészülne az ország egy esetleges közvetlen orosz támadásra illetve egyes egységeket több más tagokkal együtt közvetlen a frontra irányítanák.
Nekik melyik lenne fontosabb? Moszkva tekintélye vagy szülőhazájuk? Illetve mi lenne a reakció a magyar moszkoviták részéről?
Nem lesz semmi ilyen. A NATO egy védelmi szervezet.
Ha persze más Nato tagország lenne megtàmadva, akkor a magyar hadseregnek is segíteni kellene
"Nekik melyik lenne fontosabb? Moszkva tekintélye vagy szülőhazájuk?"
NATO szövetségesként mi is csinálnánk amit mondanak, ami a dolgunk. Ebben szerintem az általad "moszkovitáknak" nevezetteknek is ugyanaz a véleménye, mert mindenki szereti a hazáját, szeretné megvédeni.
A különbség abban van, hogy épeszű ember a saját hazájának a védelmét, biztonságát nem mások kárára akarja megvalósítani. Egy épeszű vezetés megpróbál a lehetőségein belül maradni. Az ukránoknak egy finlandizáció miért nem volt megfelelő?
2014 óta 70 milliárd dollárral nőtt az államadósságuk a nyugat felé, ezért mit kaptak az ukránok? Háborút. Megérte nekik a nyugathoz való közeledés? Még mennyi adósságot, embert ér meg számukra az, hogy ne orosz bábkormányuk legyen, mint pl ami a Fehéroroszoknál van?
Neked mi a véleményed az ukrán nemzetre nézve mi a nagyobb veszély az ha lelép az összes fiatal nyugatra vagy az ha van egy diktátoruk aki nem engedi őket a NATO-ba, EU-ba? (ami amúgy se opció, mert háború nélkül se lettek volna 10-20 éven belül tagok, akkora putri az az ország)
#3 Nekem az a véleményem Ukrajnával kapcsolatban hogy minden ország döntsön a saját sorsáról.
Viszont a kérdés nem Ukrajnáról szól.
#4 " ugyanaz a véleménye, mert mindenki szereti a hazáját, szeretné megvédeni." Ez a válaszom.
Az ukránok dönthettek a saját sorsukról? Max egy szűk többsége volt a Euromaidannak és ők is meg voltak vezetve, mint később kiderült. Vagy legalábbis visszatekintve nem hiszem, hogy sokan választották volna a mostani forgatókönyvet.
Zelesnky azzal jutott hatalomra, hogy rendezi a viszonyt Oroszországgal. Ez megtörtént?
Pont ezért hülyeség a kérdésed is, mert úgy csinálsz mintha az összes döntési helyzetünk annyi lenne, hogy fegyvert fogunk vagy épp hagyjuk leigázni az országunkat, holott az igazán fontos döntések ez előtt születnek meg.
Amikor pl. arról dönthetsz, hogy mennyire akarsz kompromisszumra jutni egy atomhatalommal a szomszédodban.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!