Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter ezért ment...

Magyar Péter ezért ment megnézni a gyermekotthont?

Figyelt kérdés

Miközben Magyar Péter most azt hazudja, hogy érdekli őt az intézetben lévő gyermekek sorsa, addig korábban saját gyereke telefonját elvette, és azt mondta a telefonba, hogy "a mama tönkretette az apát, ezért mindenkit börtönbe fog juttatni, titeket pedig intézetben fognak nevelni".


Varga Judit korábban arról beszélt, hogy Magyar a személyes, anyagi biztonságát igyekezett elérni a fenyegetésekkel. Szavai szerint, amikor Magyar Péter attól tartott, hogy elveszíti az igazgatósági és felügyelőbizottsági tagságait, telefonon, valamint sms-ekben kezdett fenyegetőzni.


"Amikor behívták a Nemzetgazdasági Minisztériumba és mondta, ha bekövetkezik, amire számított és elveszik a pozícióit, akkor nem lesz hova hátrálnia, és én is meg a gyerekek is megemlegetjük azt, ami következni fog. Máig megvannak ezek az sms-ek" – idézte fel Varga Judit.


Egy másik alkalommal Magyar a saját gyerekeinek is komoly traumát okozhatott: "Elvette a gyerek telefonját és azt mondta a telefonba, hogy a mama tönkretette az apát, ezért mindenkit börtönbe fog juttatni, titeket pedig intézetben fognak nevelni. A gyerekek teljesen megrémültek" – emlékezett vissza az édesanya.


A most gyermekvédelmet hazudó Magyar korábban azzal próbálta sakkban tartani volt feleségét, hogy elvette a táskáját, bezárta egy szobába, vagy éppen kukákat borogatott az autója elé.


Varga felidézte, hogy a gyerekek előtt zárta be őt egy szobába, és a 11 éves gyereke szabadította ki.


nov. 20. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az LMBTQ-lobbi támogatójaként támadja a gyermekotthonokat. Kavar, összevissza hazudozik.
dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!