Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted kik a legjobb fej...

Szerinted kik a legjobb fej politikusok?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon kedveltem Horn Gábort, Kóka Jánost ( [link] )és Gyurcsány Ferencet ( [link] ). Lehet szidni Gyurcsányékat, de akkor is jó politikusok voltak, kiálltak az emberek érdekeiért. ( [link] ) Mostanában Semjén Zsolt ( [link] ), Rogán Antal ( [link] ), Lázár János ( [link] ) és Orbán Viktor ( [link] ) nagyon szimpatikusak. Martonyi Jánost ( [link] ) is kiváló politikusnak tartom.


Nektek melyik politikus a kedvencetek?


2010. nov. 5. 12:45
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Az én kedvenc politikusom Tarlós István!

http://www.youtube.com/watch?v=X9ksDOFA7jc&NR=1

2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mogács. Már csak a stílusa miatt is.
2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Szerintem Mogács egy bohóc. Nem politikus. Amúgy érdekes a stílusa.


שלום Egy igazán jó politikus olyan, mint Németh Zsolt úr. Látod, így kell képviselni az érdekeinket: http://www.youtube.com/watch?v=L6Zy-2E7cyg


Minden politikus példát vehetne Németh úrról. Áldott legyen a neve! שלום

2010. nov. 9. 11:47
 24/30 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a legjobb az lesz, ha a "mostanában"-t favorizálod.
2010. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Miért lenne az nekem jobb? A fenti kiváló politikusok kivétel nélkül kiválóan képviselték minket. Gyurcsány alatt is jó volt, és most is jó. Most talán még jobb is.
2010. nov. 9. 15:05
 26/30 anonim ***** válasza:
Vona Gábor,Gaudi-Nagy Tamás,személyes tapasztalat alapján,nem vicc:)
2010. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Bajnai Gordon.
2010. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát igen, Bajnai Gordon is egy nagy ember. Ő is egy igazi politikus. Kár, hogy már aktualitását vesztette. [link] Láthatod te is, hogy milyen szépen és tisztelettudóan végezte a munkáját.
2010. nov. 9. 17:44
 29/30 A kérdező kommentje:

Láthatod Gordont itt: [link] , itt: [link] , és itt: [link]


Az utolsó képen milyen szépen kitette hazánk új zászlaját. Le a kalappal Gordon előtt. Már majdnem olyan alázatos, mint Orbán Viktor, vagy Martonyi János. Nem kis teljesítmény volt Gordoné.

2010. nov. 9. 17:48
 30/30 anonim válasza:
Gágágá igazából Kordonos/Libás Gordonka csak azért van az MSZP-ben, hogy mindig elvigye a balhét... Gágágá
2010. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!