Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti konzultáció már most...

Nemzeti konzultáció már most a választási csalás része?

Figyelt kérdés

Közpénz milliárdokból a saját bugyuta propagandájukat hirdetik már most...


Persze a köznépet valóban érdeklő témákban mint az egészségügy, oktatás, közlekedés és fejlesztések szót sem ejtenek.



#FIDESZ #hazaáruló #propaganda #választási csalás #Orbán #Nemzeti konzultáció, inzultáció
ma 20:16
A kérdező szavazást indított:
Választási csalás része.
Passz vagy kifejtem.
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen az, csak azért van hogy az emberek "fontosnak" érezzék magukat.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

#1

Nem csak azért van.

Ezzel (is) mérik, hogy mekkora kiterjedésű a Fidesz "kemény magja".


Kíváncsiak, mennyire kell félniük az ellenzéküktől, mennyire morzsolódnak az erősen Fideszes beállítottságú választóik.


Nagyjából ez az értelme számukra.

ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Viccesek vagytok ahogy egyszerre tudtok hisztizni azért mert "diktatúraaaa" meg "mindent a zorbán dönt el egy személyben" és amiatt, hogy megkérdezik az embereket mikor döntést hoznának fontos kérdésekben.

Még hányszor akarjátok ugyanazt a hisztit előadni?

ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

#3 21:17


Fontos kérdésekben!?

Jellemzően hülyeség maga a kérdés is!


Íme, miért:


- "Csatlakozzunk-e a kereskedelmi háborúhoz, avagy próbáljunk meg gazdaságilag semlegesek maradni?"


Szerintetek ki akar háborúzni? Borítékolható a nem.


- "Akarjuk-e, hogy a magyar gazdaságpolitika kialakításakor a nyugati mintákat és az Európai Uniót követve cselekedjen a kormány, vagy pedig Magyarországnak a saját útját kell járnia?"


Na, ez talán értelmes kérdés, bár sejthető, mit akarnak kihozni belőle.


- "Támogassa-e a kormány minden eszközzel a hazai kis- és közepes vállalkozásokat a multinacionális cégekkel szemben is, akik ki szeretnék szorítani a piacról a helyi vállalkozásokat?"


Itt is borítékolható az igen, amivel felhatalmazzuk őket, hogy kiirtsák a multikat... általában a multik az olcsóbbak, verseny is kell, népnek a "multik elleni harc" árt.


- "Megbüntesse-e a kormány az erejükkel visszaélő multikat, vagy pedig fogadja el a brüsszeli szabályokat, és ne lépjen fel ezekkel a cégekkel szemben?"


Nyilván erre is igennel válaszol az ember, de ez a kérdés azt állítja, hogy az ún "Brüsszel" azt mondja, nem kell büntetni a multikat... valamiért nagyon rá akarnak menni a multik "büntetésére"...


- "Szükségesnek látják-e a magyarok a kormányzat által előre jelzett béremelési programot, vagy pedig bízzák a gazdasági szereplőkre a béreket?"


Ki az, aki maga ellen szavaz?

Persze, hogy akarunk pénzt, de azt nem kötik az orrunkra, milyen áron...


- "Szükség van-e a munkáshitelre, vagy elegendőek az eddigi támogatások?"


Ez talán értelmes kérdés, nem tudom, mit szeretnének vele.


- "Támogathassák-e adókedvezményesen az alkalmazottaik lakbérét a munkáltatók, másrészt pedig hogy a dolgozóknak juttatott SZÉP-kártya felhasználható legyen-e lakásfelújításra is?"


Nyilván igen...

Más kérdés, hogy az árakat meglódítja, így végül az sem biztos, hogy jól jár vele, aki a "kedvezményt" kapja - lenyeli más szereplő.


- "Egyetértünk-e azzal, hogy több kollégiumi férőhelyet, új kollégiumokat építsen a kormány? A lakást vásárló fiataloknak kell-e kedvezményes, ötszázalékos hitelt nyújtani, vagy pedig megfelelő és elegendő módon támogatja már így is a kormány a fiatalok lakáshoz jutását a csok plusszal?"


Ez is felhatalmazás lesz valamire, csak szólok... szándék van mögötte jó eséllyel.


- "Maradjon-e a 13. havi nyugdíj?"


Bónusz kérdés, nyilván...


- "Helyesnek tartják-e a magyar emberek azt az elképzelést, mely szerint jövő évtől megduplázná a kormány a gyerekek után járó családi adókedvezményt, vagy pedig azt szeretné-e a többség, ha hazánkban is inkább a migrációt kellene támogatni ehelyett?"


Ez mégis milyen kérdés? Hülyének nézés?

Gyerekek vagy migráció támogatása... van, aki a "migrációra" szavaz?

Persze ez is lehet felhatalmazás valami másra.

...de legalább önfényezés...

Egyébként adókedvezmény, vagyis munkahely és megfelelő kereset kell hozzá, nem biztos, hogy mindenki igénybe tudja ezt venni, akinek szüksége lenne rá.


- "Migráció: egyetértünk-e a kormány álláspontjával, avagy el kellene fogadnunk a brüsszeli migrációs politikát?"


Nem tudom, itt igen vagy nem mit takar, de érteni vélem, mit akarnak a migrációval... legitimálni az elégetett támogatásokat - Orbánék nem kezelték az unió által jelzett problémákat (nem az volt a kérdés, hogy beengedik-e a bevándorlókat vagy sem), ezért büntetést kaptunk, most sem kezelik (jogilag), csak hülye gyerek módjára akadékoskodunk... és vonják a Magyarország számára még nem kiutalt pénzekből, lényegében azt a pénzt égetik most el, amit egy esetleges kormányváltáskor az ország megkaphatna - és erre kérnek felhatalmazást, hogy persze, csináld csak tovább hülye gyerek.

(Én nem kaphatom, hát más se' kapja meg mentalitás.)


Ennyit erről a "konzultációról"...

ma 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Tudod mi az igazán szánalmas?

Hogy te magad vezetted le, hogy lényegében a kormány minden tervezett intézkedésével, döntésével (amit lefed ez a konzultáció, meg ez alapján a többi is) egyetértesz te is meg mindenki más is.

Akkor miért is támadjátok állandóan az összeset???????

ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 21:51

Nem, nem azt vezettem le.


Azt vezettem le, hogy értelmetlen kérdésekre borítékolható a válasz, ráadásul találtam néhányat, amiben a kormányzati hátsó szándék is látható.


Persze, ehhez érteni is kell, mi, miért van.


Azért támadható az összes, mert nem az van mögötte, amit az egyszeri ember lát.


Tudod, van, aki nem szereti, ha hülyének nézik, a kormányunknak pedig nem kellenek gondolkodó emberek, csak bólogató típusúak.

ma 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Kilométeres szöveget gyártottál és nem fogtad fel mit csinálsz. Értem.

De akkor is azt csináltad amit leírtam.

Ez így még szánalmasabb, hogy akkor sem fogod fel amikor valaki szól is róla.

ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!