Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleménye erről a dalszöv...

Mi a véleménye erről a dalszövegről? (Archívum - Gondolkozz! )

Figyelt kérdés

Gondolkodsz te még, vagy csak éled az életed?

...csak az számít neked hogy a TV-t nézheted?

Gondolkodsz te még, vagy már nem érdekel semmi?

...csak az hogy a pénzedért mit tudnál megvenni?


Önző érdekek és hamis nézetek...

Álszent emberek, és üres életek...

Kapcsold be a TV-t, már megy a híradó!

...képmutató világ, itt minden eladó!


Gondolkodsz te még, vagy már beletörődtél?

...nem is veszed észre milyen mélyre süllyedtél?!

Gondolkodsz te még, látod az út véget?

...nem látod hogy kik szívják a nemzetünk vérét?!


Az őszinteség rég nem divat már!

...ha kimondod mit érzel, akkor börtön vár!

Ügyeskedj és törtess, gázolj át a többin!

...ez ma a korszellem, ne gondolkozz semmin!


Gondolkodsz te még, vagy már ahhoz is lusta vagy?

...csak a pénz szagára indul be az agy?!

Gondolkodsz te még, vagy nincsen már remény?

...neked az élet egy nyálas lányregény?!


Vedd már észre végre, te csak bábu vagy!

...egy irányított test, egy nem működő agy!

Te vagy a nagy átlag, a beállított norma!

...reménytelen eset, te beálltál a sorba!


Gondolkozz!

Gondolkozz!

Gondolkozz!

Gondolkozz!


2010. nov. 4. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha nem veszem figyelembe a háttérinformációkat, amiket az előző hozzászólásokban olvastam, akkor igenis van mondanivalója, lényege a szövegnek, ami elgondolkodtat.


Háttérinformációkkal a véleményem: no comment :)

2010. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20:46-nak mert sztálinék nem ugyan ezt csinálták????
2010. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"de él egy halom Shylock... nem folytatom ezt a részt, hisz úgyis tudja mindenki. A probléma az, hogy az emberek rögtön másban keresik a hibát"


Ezen a mondaton hosszan kacagtam. És még te jössz azzal, hogy gondolkozzunk.

2010. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"20:46-nak mert sztálinék nem ugyan ezt csinálták????"


Hogy jön ide Sztálin?

2010. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

A kérdésre válaszolva...A dalszöveg szerintem tökéletesen reprezentálja a mai világot IQ szint szerint is...Sok a birka. Tök mindegy, hogy liberó, komcsi vagy nszes. Mindenhol vannak birkák, de hát ez van.


Egyebekre is válaszolva. Aki csak Hitlert szidja örökké az is egy megrögzött liberális/kommunista s*ggfej/agymosott. Hitleren kívül is volt pár szarkeverő pl.: Sztálin és a hülye agymenése (Mindenki az ellenségem és nem tetszik ennek a fiúnak a haja gulágra vele...). Vagy Roosevelt aki hagyta, hogy a japánokra atomot dobjanak. Vagy Churchill aki meg rászedte a lengyeleket, hogy "Bevédünk titeket a csúnya németektől..."...stb.

2011. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igaz a szöveg, de ezredszerre halljuk az ezredik helyről, és nincsenek mögötte tettek!
2012. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,a dalszöveg tökéletesen jogos és igaz. Hűen leírja a mai állapotokat,ami az emberek értelmi szintjét illeti.


Viszont egyet kell értenem némileg néhány előttem szólóval. A zenekar skinheadekből áll,akiknek eddig -már elnézést- csak a pofájuk volt nagy,legalábbis ahogy én látom. A dalszövegek része tényleg valósághű,de ez inkább csak siránkozásnak tűnik. Ugyanolyan birkák,mint a mai emberek többsége,csak másképpen. Ahogy én látom a skinheadek "ellenállása" annyiból áll,hogy kimennek a koncertre,aztán(vagy előtte is) beb@sznak,majd néhány nekik nem tetszőt összevernek(lehet akár fehér is az illető). Ezt én nem nevezném ellenállásnak.

Szóval komolytalan az egész zenekar. Semmi érdemlegeset nem tettek. Ha igen,akkor szólj kérlek.

2013. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Jajj, ez annyira közhelyes. Elcsépelt, semmi új, semmi eredeti gondolat. Persze manapság ez a menő, a legnagyobb birkák beszélnek birkaságról, csak mert divat, és tényleg nem veszik észre, ha egy dalszöveg őket veti meg.
2013. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Én egyetértek a dalszöveggel. Sőt a dalszövegek legtöbbjével. Az egyik kedvenc zenekarom.
2020. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!