Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra együtt szavazott a Tisza...

SzocdemOliver kérdése:

Újra együtt szavazott a Tisza Párt a Fidesszel az Európai Parlamentben. Még mindig elhiszed, hogy a Tisza nem az Új Fidesz?

Figyelt kérdés

Magyar Péter emberei a „Tisza Párt” nevében megint együttszavaztak a Fidesz képviselőivel az Európai Parlamentben. Orbán oroszpárti politikájának megfelelően nem szavazták meg a 35 milliárd eurós hitelt Ukrajnának, a szavazáskor „tartózkodtak”, amivel nemet mondtak.


Magyarnak semmiféle mentsége nincs, mert a pénzt nem fegyverekre költik. Nem mintha egy megtámadott országnak szégyen lenne fegyvert küldeni vagy fegyvert vásárolni. Ez a részlet csak azért fontos, mert Magyar önmagához képest is hazudik az oroszok érdekében.


Amikor Magyar megtagadja Ukrajna támogatását, azzal Oroszországot segíti, az oroszok érdekeit szolgálja. Amikor gyengíti Ukrajnát, azzal ugyanazt mondja, amit Orbán Balázs, mert azzal kétségbe vonja az oroszokkal való szembenállás és az önvédelmi harc értelmét.


Az 1956-os forradalom és szabadságharc, valamint Ukrajna önvédelmi harca az oroszok ellen, tökéletes párhuzamban állnak egymással. 1956 hősei ugyanazt tették, amit most az ukránok. Még az ellenség is ugyanaz. Magyar pedig 1956 ellenségeinek oldalára állt.


[link]



tegnap 09:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, még mindig hiszek benne
Nem, csalódtam Magyar Péterben.
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mivel sosem szavaztam Magyar Péterre és sosem terveztem, hogy valaha is Magyar Péterre fogok szavazni én hiányolom a semleges nemszavazó válaszlehetőségét.
tegnap 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én már az elejétől fogva láttam
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Tartózkodás nem a "nem"-et jelenti.
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Attól még, hogy ugyanarra szavaznak, nem azt jelenti, hogy ugyanazt tennék az országgal. MP megmondta, hogy ők mindig arra fognak szavazni, ami a magyar embereknek a legjobb lenne, mások szavazatától függetlenül.
tegnap 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Magyar Péter azt is megmondta, hogy bizonyitékAI TÖBB BIZONYITÉKA van a rendszer ellen, azt is megmondta, hogy NEM FOG POLITIZÁLÁSBA kezdeni, azt is megmondta Magyar Péter, hogy nem ül be az EP-be!

Melyik Magyar Péter megmondtáról beszélünk?

tegnap 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!