Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egy kommunista...

Orbán Viktor egy kommunista diktátor?

Figyelt kérdés

ma 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem,ő egy beteg ember.

Szerintem ő paranoid skizofrén

Legalábbis nagyon hasonló tüneteket mutat arra.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok

Jellemzője a klinikai kép előterében álló vonatkoztatásos, üldöztetéses, befolyásoltatásos vagy nagyzásos téveszmék csoportja, amelyek általában logikusan rendszerezett paranoid mechanizmusok mentén alakulnak. Általában akusztikus hallucinációkkal, hangok hallásával, valamint az érzékelés egyéb zavaraival társul.


Kis áttekintés a betegség leírásáról

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Orbán egy imperialista.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Orbán Viktor a Nemzet Szégyene!
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
a disznópárt fődisznójának rendkivül sok rossz tulajdonsága van, mind emberileg mind egészségileg, ezért lekellet volna már régen váltani de a sok sunyiságával álnokságával és hazugságaival kihúzta idáig de ezt a gyenge ellenzék is segítette, de most eljött az idő, 2026 a Tisza éve lesz a fődisznót elküldik melegebb éghajlatra. Hajrá Tisza!
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Utálom Bélhangost, de még jobban a szavazóit, kb 6 éves gyermeteg lelki szellemi szinten mozognak, Orbán meg csak ügyesen felhasználja őket évről évre bedob nekik valamit a mumusról, amitől be kell fosni.
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Én azt mondom hogy menjünk szavazni nagyszámban a Tiszapártra ás a területi képviselőire, és vigyünk magunkkal mindenkit aki leakarja váltani a pedofideszt, ne adjátok fel a győzni fogunk. Hajrá Tisza!
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Én még agresszív nyuggerek is térden rúgok majd fidesz rendezvényeken, de legalább is kiszúrom majd a buszok kerekét :DDD
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Kommunista, de nem diktátor, hanem helytartó. A diktatúrát orbánon keresztül gyakorolják felettünk Brüsszelből, illetve Washingtonból.
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!