Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti érzelmű, keresztény...

Nemzeti érzelmű, keresztény emberként hogyan szavazhatnék az ellenzékre?

Figyelt kérdés

Az én értékrendem nem változik, mindig is fontosnak tartottam a határon túli magyarokkal való kapcsolatépítést, a nemzet részének tekintem őket, szoktam követni az ottani eseményeket, olvasni ottani szerzők könyveit, vannak barátaim, rokonaim Erdélyben, ők ugyanúgy hozzáadnak a magyar kultúrához, mint az itthoniak. A vallásba is beleszülettem, olyan közegben szocializálódtam, ahol ez fontos volt, az egyházi ünnepek, szokások tartása. Azt nem mondom, hogy a papokat olyan nagyra tartom emberileg, de ők is gyarlók, ez is egy munka tulajdonképpen, az én szememben a keresztény szellem a fontos.

Ehhez képest az ellenzéki emberek deklaráltan más értékeket gondolnak fontosnak, mert rengetegszer gúnyolódnak az előbb felsoroltakkal. Az elég szomorú, ha 2024-ben valaki azt az alap emberi mércét sem tudja megugrani, hogy ne románozza, szlovákozza, szerbezze a határon túli magyarokat, akik nehéz körülmények ellenére is megőrizték az identitásuk. Vagy ugyanígy a magyar államiságot nem lehet leválasztani a kereszténységről, egy nagyon fontos alappillére. Persze nem általánositok, nem minden ellenzéki ilyen, de ez jön át a médiájukból és a kommentjeikből sajnos.



ma 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Most tulajdonképpen mi értelme volt kiírnod ezt a kérdést, ha Fidesz szavazó vagy és sohasem szavaznál az ellenzékre?
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
De azért az anyaországi Magyar honfitársaid a legfontosabbak neked ugye?
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kegyelemből! Kegyelem!
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez barátom még propaganda kérdésnek is nagyon harmatos. Tele csúsztatásokkal, és olyan dolgok összemosásával amiknek semmi közük egymáshoz.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

nemzethi xd

mit érdekel engem?

nem én fizetem hanem ti....

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"Nemzeti érzelmű, keresztény emberként hogyan szavazhatnék az ellenzékre?"


. Mondjuk úgy, hogy a saját értékeítéleted a sajátod, ellenben az, hogy ezt rá akarod-e erőszakolni másokra, az már egy politikai ideológia. Nem arra szavazol, hogy az illető ugyanazt gondolja a túlvilágról, mint Te, hanem hogy mekkora szabadságot adsz arra, hogy gondolhasson mást is. Ha mégis, az meglehetősen öncélú (dehát pont ezért apellál erre a keresztény konzervatív politika).

Nem tudok arról, hogy a Biblia bárhol előírná, hogy kire szavazz, milyen embereket kell hatalomhoz juttani.

Arra végképp nem emlékszem, hol hangsúlyozza a nemzeti érzelmek fontosságát.


Amit egyébként az ellenzékről írsz, az már egy Bayer-, Bencsik-szintű torzítás.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Molyember ***** válasza:
84%
Nemzeti érzelmű, keresztény emberként hogyan szavazhatnál a Fideszre? Éppen most adja el az országot a kínaiaknak, miközben ki se húzza a seggünkből az orosz fszt. Normális vagy? Az ájtatoskodás helyett nézz már körbe, mit művelnek! Ha annyira odáig lennél a magyarságért, mint mondod, akkor nem az ellenzék képzelt dolgaitól félnél, hanem a pedofil papoknak falazó, az unokáid jövőjét is ellopó fideszes kiskirályoktól.
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy.
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne szavazz az ellenzékre. Ki a fszt érdekel, hogy te kire szavazol?

Szavazz a pedofiltámogató, korrupt, ruszkibarát Fideszre, ha az jó neked.

ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!