Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik Magyar politikai...

Melyik Magyar politikai párttal szimpatizálsz és miért?

Figyelt kérdés
Miért hiszem, hogy akivel szimpatizálsz, az neked jobb, mint a másik?

ma 13:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*Hiszed


Autokorrekt. Elnézést.

ma 13:52
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Én a HollóRend pártra fogok szavazni, csak és kizárólag, mert Nyerges André győzni fog. Esetleg, még szóbajöhet dr Görény György is, mert az ő politikai munkája, túltesz minden magyar emberén, azaz, a MiHazánkén.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Mi Hazánk, mert magyar emberként csak ők képviselnek engem.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
70%
Mi Hazánkkal. Mert a teljes programjuk olyan amit én szeretnék.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Mi Hazánk mert ők az egyetlen hiteles párt amelyik nem csak beszél! Toroczkai kiment az arabokhoz tárgyalni hogy magyar mézet ha vinnének akkor megvennék e, Toroczkai az aki a vízgazdálkodás és minden mást is megmer említeni és nem csak a "gyúúrcsány - mééészááárooos" szinten tud vitázni, Toroczkai és a Mi Hazánk az egyetlen akiknek tényleg vannak elképzeléseik és ötleteik és nem csak üres szavakat dobálnak mint a fidesz és baloldal hogy "fhúú a fidesz de rossz" meg "fhúú a baloldal de rossz" ők letették a programjukat és mindent elkövetnek a magyar gazdaság érdekében, lehet őket propagandával lejáratni hazugságokkal de az igazság az hogy az egyetlen párt amelyik ténylegesen tesz is az országért!
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

A Mi Hazánk az egyetlen hiteles párt! vizsgáljuk meg:


Fidesz: Orbán volt már kommunista (KISZ) és volt liberális is, hát nem túl hiteles alak...


Tisza: Magyar Péter 10+ évig fideszes volt most meg amerikai pénzzel kampányol... még viccnek is rossz hogy mennyire hiteles


Baloldal: szerintem számtalanszor megbuktak már és nem csak 2006 ban hanem 2018 ban is a tévéostromnál mikor kiderült hogy hazudtak a szavazóik felé és az ország felé de számtalan botrányuk volt már ezeket leszámítva is....



Ezzel szemben a Mi Hazánk és Toroczkai mindig is azt képviselték amit! ők lebuktatták a fideszes végrehajtó maffiát és beszámoltak Márki Zay amerikai kapcsolatairól is! számomra az egyetlen párt amelyik megugorja azt hogy hitelesnek lehet nevezni őket így nem csoda hogy rájuk fogok 26 ban szavazni! szerintem aki a politikának utána néz és nem csak odáig terjed a tudása hogy "o1g" meg "magyar péter pénisze" az a mi hazánkra fog szavazni mert elege van a sok hazug messiásból és hazug politikusból!

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Magyar emberként és Nyerges André szavazóként kikérem magamnak! Nyerges Andrénak és a HollóRend pártnak rendprogramja van és minden magyar emberként képvisel engem is, mint minden magyar embert.

Minden magyar ember fel a HollóRend pártra és felnyerges Andréra!

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Én a mi hazánkkal és maga kedves kérdező? és miért?
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Mi hazánk mert utálja a cigókat és kivégeznék az olyan gyorshajtókat, akik halálos balesetet okoznak. Sallai Nóra balesete még jobban rádöbbentett, hogy óriási bajok vannak.....
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon hiteles a mihazánk és tori, és nagyon veszélyes a fideszre nézve, ezért van ellene fekete kampány,bogár ott liheg a nyakába, az m1 minden nap bemondja, hogy melegbarokba jár, és veri a feleségét. Mert veszélyes a fidesz hatalmára.

(Remélem érted az iróniát)

ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!