Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik jelenleg a Jobbikot...

Akik jelenleg a Jobbikot támogatják, vagy szimpatizálnak a párttal; hogyan ítélik meg Jakab Péter politikai teljesítményét?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Hogy is volt az Istvan a kiralyban? ... "felnegyelni!" :)))
2021. okt. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
A totális becsicskulás
2021. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Én taktikai Jobbik szavazó voltam sokáig, bár jobbikos sohasem. Én azt gondolom, korrupt politikusokkal szemben úgy kell beszélni, ahogy ő azt teszi, mert nem érdemelnek jobbat.

Alapvetően tetszik, hogy kiáll az alacsony fizetésűek mellett, és hallatja a hangjukat. Én is a rabszolgatörvénynek hála, melózom heti 60 órákat, aztán az albérlet+rezsi mellett ha tudok egy keveset enni, már örülök, de nem jut arra, ha tönkremegy egy farmernadrágom vagy bármi, hogy úgy tudjak egy újat venni, hogy a másik kezembe ne harapjak bele, mert akkor valami másra nem fogja futni. És ez probléma. Azt gondolom, a következő kormányban lenne helye, egy minisztérium élén akár, ami azzal foglalkozik, hogy a vidéki, Pesttől távol eső városok gyáraiban is megkapják a dolgozók legalább a 300 ezret. KEZDETNEK.

2021. okt. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Jobbik mar megszunt amikor Vaona Gabor tavozott ... Jakab mar csak lekapcsolja a villanyt :)
2021. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Le lesznek húzva a klotyón.
2021. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen olyan pártvezető, aki tartja magát ahhoz, amiben megállapodtak és nem nyilatkozgat, posztolgat, minősítget, hogy róla szóljanak a hírek.

Én szeretem a korrekt dolgokat, így számomra szimpatikus.


A megítélését meg az fogja eldönteni, hogy az összefogás részeként a Jobbik milyen eredményt ér el a választáson. Ha nyernek semmit nem kell magyaráznia, és hős lesz, ha vesztenek, akkor meg úgy is rá fog mutogatni mindenki.

2021. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1:)))
2021. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!