Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltó hangulat van...

Kormányváltó hangulat van országban?

Figyelt kérdés

Október 23. Tisza párt megemlékezésén is mérhetetlenül nagy volt a tömeg.Egyre többeknél telik be a pohár.

Ellenzék már erősebb mint a kormánypárt, pedig a kormánypárti propaganda 120% pörög.



ma 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem. Már várom a 2026-os szavazás utóéjszakáján a ballibsik hisztijét.


Emlékszem 2018-ban, amikor éjfél körül kiderült, hogy nyert a Fidesz, pár perccel rá megjelent itt egy kérdés: "A Fidesz az alkoholista prolik pártja?" XD

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem túl korán lőtték el a puskaport. 1,5 év van még a választásokig.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
2014 óta minden évben kormányváltó hangulat van. Ez a kifejezés kicsit elinflálódott már a sok hazudozó ellenzéki politikus miatt, akik 33%-al meg 20%-al etették a népet, hogy győzelemre állnak.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nincs. Sem két év múlva, sem a 2030-as választásnál nem lesz. Már ha jót súgtak nekem. Üdv Siffer
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akármilyen hangulat is van, mindenki ammnéziás ebben az országban és elfelejti, hogy 2/3-ad irja a választási törvényeket és hozza be a szavazókat, szerte a világból.
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Persze, az ötödik Orbán-kormányt váltja majd a hatodik.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mióta az eszemet tudom, itt mindig kormányváltó hangulat van. Ennek ellenére jól elvan a kormány, teszi a dolgát.

Cseppet sem kedveltem MZP-t, de a választás éjszakáján megsajnáltam. Csak a családja tartott ki mellette, jó később Karácsony, meg Donáth Anna (?) odament... Magyar Péter mellett ki fog állni, ha elbukik? Weber? Ursula? Aligha.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Rendszerváltó történelmi időket élünk, hogy viktornak sikerül-e megint becsapni a magyarokat, újra és újra.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!