Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon nem tetszik, hogy...

Nagyon nem tetszik, hogy Magyar Péter nyíltan az orosz agressziót támogatja! Ti is csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
[link]

ma 13:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Eddig is egyértelmű volt számomra, hogy mp = orbángyurcsány rendszer, én azt nem értem, ti hogy nem látjátok.

Nem a semmiből lett politikus, szónok, alaposan felkészítették rá, (biztos vagyok benne, hogy nem pár hét alatt, hanem eleve erre készült már, még ha azt is hazudta, hogy nem fog politizálni), a sokmilliós támogatásokról, meg hogy minden médiába nyomták, már nem is beszélve.

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem ez volt az első és az utolsó sem, hogy a fidesszel együtt szavaz, vagy nem szavaz az EP-ben.

Azért kell a Tisza, hogy a Momentumot lecseréljék kint.

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

Nincs orosz agresszió. Nato agresszió van. Meg ukrán. Félmillióan meghaltak full oroszlakta földekért, horogkereszteket viselve.

A semlegesség vagy Ukrajna nem támogatása nem oroszpártiság.

Az még nagyobb csalódás lenne ha MP elkezdene balos lenni, lmbtq, ukrajna, brüsszel, nato, migránsimádat, nemzetellenesség, stb. Nekünk sem segített senki 56ban, mégsem mondhatjuk hogy mindenki szovjetbérenc volt.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13


Na megint egy Fideszes idióta...

Mi lenne neked csalódás?!

Ne nevezzed már magadat Tiszásnak, aki ilyeneket ír az csakis Fideszes lehet!

Nem kell megjátszani magadat!

ma 13:45
 15/21 A kérdező kommentje:
Én amúgy visszamegyek a momentumhoz, mert már most nagyon Fideszes szaga lett ennek a Tiszának...
ma 13:46
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem meg az nem tetszik, hogy a háttérben ő is az amerikai agressziót támogatja.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha nem nyalja Magyar annyira az orkránok seggét, még nőhet is a szememben!
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Most másoltam ki egy cikkből ezt:


"Ezt a megállapítást azért árnyalja az a tény, hogy a Tisza és Fidesz európai parlamenti képviselői sem szavazták meg a 35 milliárd eurós hitelt Ukrajnának. Magyar Péter ezt egy közleményben magyarázta meg: „A parlamenti határozat bizonyos, a fegyverbeszerzésekre és -szállításra vonatkozó pontjai miatt a Tisza Párt delegációja az Európai Parlamentben a tartózkodás mellett döntött.” A döntésükről az Európai Néppártot is külön tájékoztatták, vagyis ebben az ügyben Magyar Péterék és a Fidesz egy oldalra kerültek."


A végén a lényeg, hogy egy oldalra kerültek. Én is így látom sajnos!

ma 14:26
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne cikket olvass, hanem a forrást, ahogy Gyurcsány őszödi beszédéből kiemelt mondat értelme megváltozik, ha az egészet meghallgatod.
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Én azt szeretném, hogy ha tettekbe képviselnének. Nem akarok regényeket olvasni, amibe minden szép, de a valóság más.

És azt látom ,hogy ha a Tisza győzne, megint csak az EU-val szembe mennénk.

Nézd meg ezt:

A javaslatot 518 igennel, 56 nem és 61 tartózkodás mellett megszavazták.

A nagy többség egységesen IGEN-re szavazott. Akkor megint miért kell szembe menni a többséggel és akadékoskodó sz@rnak lenni, hogy mindenki utáljon minket?

Komolyan mondom, tudok gratulálni nekik, ezzel engem elveszítettek!

ma 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!