Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavar egyeseket homszexuálisok...

Zavar egyeseket homszexuálisok léte?

Figyelt kérdés
Nekem nincs..Miért hergelik a népet ellenük?

#Miért kell hergeli a népet? #40 évig a kutyát sem zavarta a létük #Több híres mber is van mind kedvelt
tegnap 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem a létük zavar, hanem a magamutogatásuk. Még nyár elején a tatai tónál sétáltunk kisgyerekekkel, amikor szembe jött két csávó kézenfogva egyértelműen mint egy szerelmes pár. Hát én azt hittem elhányom magam és nem azért, mert bármi bajom lenne velük, mint emberekkel, hanem ettől a viselkedéstől. Ha egy sima hetero pár falja egymást egy padon, az is zavar. Pedig felésem van és két gyerek is, harmonikus családban élünk, nagyon szeretjük egymást, de sohasem smárolnánk nagyközönség előtt egy padon. Én ezt mindenkitől elvárom, a heteroktól és a b.ziktól is. Maradjon otthon a négy fal közt a szerelmi élet és kész. Pont.
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a puszta létük senkit sem zavar szinte viszont a provokatív viselkedésük már sokakat idegesít! Arról nem beszélve hogy minden filmet tele raknak velük és mindent szivárvány zászló borít... hányinger! Egyébként meg a melegek elfogadhatnák hogy nem természetes a homoszexualitás elvégre szembe mennek a biológiával! Nem értem hogy ezt a melegek 95% miért nem érti meg, ahogy a pedofília vagy a zoofília sem normális biológiailag úgy a homoszexualitás sem. Ha én 4 kézzel vagy egy végtag nélkül születek akkor fogyatékos vagyok, ha úgy születek hogy nem érzek éhséget akkor beteg vagyok, mi a közös ebbe a kettőbe? A biológiának nem ez a célja hogy ilyen legyek, de ha melegnek születek az már teljesen normális szerintük... nem tudom hogy hogy nem buktak meg biológia órán... elvégre a melegek természetes úton nem tudnak szaporodni🙄 NEM KELL ELÍTÉLNI A MELEGEKET! de attól még ez igaz
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akikez zavar amúgy azok életükbe nem láttak meleg párt még. Ez a röhej benne :)
ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!