Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavar egyeseket homszexuálisok...

Zavar egyeseket homszexuálisok léte?

Figyelt kérdés
Nekem nincs..Miért hergelik a népet ellenük?

#Miért kell hergeli a népet? #40 évig a kutyát sem zavarta a létük #Több híres mber is van mind kedvelt
tegnap 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
A létük nem, hanem a viselkedésük.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen a viselkedésük?Ami zavar..Azonkívűl ha esetleg lányosak..Én pl csak férfiasakat ismertem mind művelt jóképű intelligens volt..Soha nem volt szó arról hogy mi a nemi irányúltságuk és szerintem ez így van rendben ahogy én sem akarom rendszeresen kiírni hogy heteró vagyok..vagy mindenkivel közőlni..
tegnap 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

A létük engem ugyan nem zavar.

Ilyen VV Zsolti félék irritálnak. Legyél bzi, de kérlek ne nyújtsd el természetellenes a hangod. Meg ne öltözz csajnak.

tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na az ilyenek a ritkák..És ha akkor iagzából ez sem zavarna..Láttam már de nem igen zavar..
tegnap 23:07
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem.

Csak az nem tetszik hogy a filmekbe beleteszik tökre indokolatlanul…

Biztos van olyan helyzet mikor a meleg szál kell a filmhez, de 9/10-szer csak az LMBTQ nyomás miatt rakják bele. Ez zavaró…

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# Mondjuk ez emgemet is zavar hogy 10-10 filmbe csak azért is beleteszik..Kifejezetten a magyarokank szánva ezt..Mintha itt nem lennének vagy mindenki sza..á lenne bántalmazva..
tegnap 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Mióta politikai identitást építettek a melegségből és pajzsként tartják maguk elé teljesen irreleváns társadalmi ügyekben is, azóta felkapott ez a téma. Magánügyként senkit nem érdekel.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt gondolom hogy tényleg kell ebszélni róla ma ebben a világban..De nem így ..Támadólag hanem normálisan..Azt szerintem mindenki értené sőt érti is..
tegnap 23:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Tabusítva ne legyen, ezzel egyetértek, de ami most megy, az nagyon túl van tolva és ez nem csak a kulturharc szításában nyilvánul meg, hanem abban is, hogy elcsatornázza a a társadalom empátiáját a valóban nehéz helyzetben levőktől. Ha egy multi kellően sok szivárványos zászlót mutogat és a HR teljesíti a politikailag diktált kvótákat, akkor az emberek máris kevésbé beszélnek arról, hogy milyen a dolgozók bére, vagy mennyire tartják magukat a környezetvédelemhez.
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a Muschi, hidd el, ráadásul a nőnek van arschlock-ja is, ha unod a muschit, bár elég beteges dolog az anál heteroként.
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!