Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miféle bábkormányról hadovál...

Miféle bábkormányról hadovál Orbán Viktor? Amikor az ő kormánya a legnagyobb báb: Kína és Oroszország bábja!

Figyelt kérdés

tegnap 20:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20

"Ezt én írtam, koábbi válaszodra.

Erre a te válaszod:"

Igen, tekintve, hogy nem cáfoltál, nem mutattál rá semmire, ami miatt megkérdőjelezhető bármi, amit írtam, így nem kell további érveket hoznom.


A vita úgy működik, hogy először az első ember érvel, aztán ha nem értesz egyet egyes érvekkel, akkor cáfolhatod, ha sikerül, akkor megint az első ember érvel.

Te nem hoztál semmilyen érvet ellenem, így ott tartunk, hogy a vita szabályai szerint nekem van igazam.


"Hát nekem ez sem tény"

Nem is kell annak lennie. A tények nem tőled függnek, így hogy neked mi az és mi nem, azt minden értelmes ember leszarja.

Ha neked az a "tény" pl, hogy a Föld lapos, attól még a valóságban nem lesz tény.


"Itt egyedül az tény, hogy nem értünk egyet."

Nem, az egy másik tény azontúl, amiket én felhoztam.


"A zagyva magyarázataidat én nem tekintem ténynek, és nem is cáfolgatom."

Nyilván, mert szerinted a Föld lapos, neked az a tény. Az nem zavar, hogy a tény definíció az nem ez.

Te a tényt kevered a véleménnyel, ami kb. azt jelenti, hogy a legtöbb migránsnál is szarabbul beszéled a magyart.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!