Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 21 Kutatóközpont: átvette a...

NVO kérdése:

21 Kutatóközpont: átvette a vezetést a Tisza Párt Mennyire reális a felmérés?

Figyelt kérdés
[link]

ma 08:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen valós! Elege lett a népnek a kizsákmányolásból.
ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10/11

Igen ez nekem is nagyon furcsa!

ma 09:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Reméljük de még messze van
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Most csszne ki 0rbán mindenkivel, ha lemondana és csinálnának egy előrehozott választást :D

Az óellenzék kiesne, Magyar Péternek, meg rekordidő alatt kellene összekaparnia 100 akárhány egyéni képviselőt, ami fizikai képtelenség.


Akkora bukta lenne az országnak, most egy előre hozott választás, hogy szerintem simán megcsinálják :D

ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 10:08

De szerinted nem az lesz, hogy az utolsó pillanatban fogják csak az egyéni jelöltjeiket megnevezni?


Mert alig találni Tiszás politikustól megszólalást, csak MP van és szerintem ez így is fog maradni, mert még a végén kiderülne, hogy nem tudnak olyant mondani ami az összes szimpatizánsuknak megfelelne.

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15, nekem ez az egész, annyira fura. Jön egy pali belülről, aki igazából, semmi újat nem mond azokhoz képest, amit kivülről, már milliószor elmondott, mindenki és most a fél ország tőle várja a rendszerváltást. Közben, meg egy onemanshow az egész és nem tud senki semmit a pártstruktúráról.


Tényleg, most kellene előrehozott választást művelni és, akkor ezt a demokrácia cirkuszt, végérvényesen el lehet felejteni.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#14 Amennyi köpönyegforgató van ebben az országban, gondolkodás nélkül átállnának a Tisza mellé mind a 100-an!
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet teljesen reális, miközben teljesen irreleváns is egyben. Nem most hétvégén lesznek a választások, hanem masfél év múlva.


Nem közvéleménykutatást kell nyerni, hanem választást.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok ti Tiszások. Kamu orosz cseléd emberek. Hajrá TISZA :-)
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!