Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók is megkeresik...

Fidesz szavazók is megkeresik a 628 ezer forintra nőtt átlagkeresetet?

Figyelt kérdés
Vagy csak a NER-es és belső maffia körökben, saját maguknak megemelt 6-12 milliós fizetések húzzák fel az átlagot?

ma 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez úgy lenne hiteles ha csatolnád a havi bér papirod. :)
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es, Te mennyit keresel? Csatolnád a bérpapírodat is, amivel ezt igazolnád?

Én a közelében sem vagyok ennek a fizetésnek, Fidesz szavazó sem vagyok, de akik eddig a kérdésre válaszoltak és igennel, azok miért lettek lepontozva?

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ide azok válaszolnak, akik "megtehetik" napközben, és nem valami kisboltban pakolnak, vagy gyárban szerelnek össze valamit. Irodából, nagy cégeknél, főleg Budapesten pedig egyáltalán nem számít kiemelkedő fizetésnek ez az "átlagos" összeg. Nekem is több a nettóm is, pedig a családi kedvezményt nem is én veszem igénybe, hanem az asszony.
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!