Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várnak programot Magyar...

Miért várnak programot Magyar Pétertől amikor a Fidesznek 14 évig elég volt annyi hogy "folytatjuk" meg ilyen egyszavas lózungok?

Figyelt kérdés
ma 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Ajjaj...a Fidesz 2010 ben elmondta, hogy mit akar, azóta folyamatosan elmondja hétfő, szerdán, pénteken,hogy mire készül, milyen intézkedéseket akar, tesz és tett. folyamatos a kormány infó, a miniszterelnök pénteken elmondja a rádióban, stb. Minek program, amikor pontosan tudjuk, hogy mit tervez és csinál a kormány??

Ellenben Magyar Péter fél éve semmit sem mond komoly dolgokat illetően, pl a migrációt illetően, az EU s támogatásokkal ( hazahozzuk 😂, tudjuk), Ukrajna támogatás, szja, ÁFA, mezőgazdaság, családtámogatási rendszer, otthonteremtési támogatás, és még sokat mondhatnék ... szóval se program, se pártszervezet, se semmi, a Tisza én vagyok, meg ugyebár a politikai celebshow, ennyi...

Ráadásul ott ül ( kellene ülnie) Manfréd Wéber seggében, gondolod, hogy ha a mentelmi jogát fenntartják, lehet önálló akarata??? NEM.

ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egyetlen programpont is megteszi: döntse meg a fidesz hatalmát vagy legalább gyengítse meg.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
2# azzal aztán egyből megoldódik minden probléma idehaza és Európában 😂🤔
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
#3 Csak a 70%-a
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert itt az a szöveg a hívőltől hogy Petya majd jobb lesz. De hát eddig annyit mutatott hogy tud legalább úgy lopni meg hazudni mint a fidesz.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez az ország menthetetlen, Magyar Péterrel és nélküle is, megérdemli az orbáni haláltusát.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
már ne is haragudj, de annak, hogy a Fidesz elvolt eddig ezzel, mi köze van ahhoz, hogy én szavazok-e olyanra, aki nem mondja el, hogy mit fog csinálni???
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"már ne is haragudj, de annak, hogy a Fidesz elvolt eddig ezzel, mi köze van ahhoz, hogy én szavazok-e olyanra, aki nem mondja el, hogy mit fog csinálni???"


Elsősorban azoktól kérdezem akik amúgy Fideszesek és többek között ezzel kritizálják MP-t

ma 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!