Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek valamelyik 56-os...

Mentek valamelyik 56-os megemlékezésre? Iványi Gáborról már biztos hallottatok, vagy MZP Mindenki Magyarországa mozgalmáról. De hallottatok az Emberek az emberekért, 19-es csoport, Politikai hontalanok, Új alternatíva pártról?

Figyelt kérdés
Bennük látom a valódi változás lehetőségét, ők az igazi ellenzék, először lesz ilyen, hogy politikai pártok, civil szervezetekkel együtt tartanak megemlékezést az ötvenhatosok terén holnap.

ma 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem megyek.


Én pihenni akarok.

ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1- Akkor neked jó a pedofidesz, jó pihenést.
ma 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
#2: a magadfajta miatt nem lesz soha kormányváltás.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek, nem szoktam, senkiére sem, se márciusban, se októberben. Inkább a családdal töltöm a pihenőnapot.
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3- miért is?
ma 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: mert szélsőségesen megosztóak vagytok. Aki nem úgy utálja a Fideszt, ahogy Ti, az fideszes, aki nem arra az egy kinézett pártra szavaz, akire Ti, az valójában a Fideszre szavaz, aki nem megy tűntetni stb. ugyanez.


Komolyan többet vitázom ellenzékiekkel, mint fideszesekkel.

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem érted.

Nincs kinézett pártom, nem vagyok vak hívő.

Az igaz, a fideszben akik ide juttatták az országot, semmi szerethetőt nem látok.

Tüntetni nem voltam, mert semmi eredményt nem értek még el vele, nem szaladt el ijedtében orbán.

ma 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor neked jó a pedofidesz, jó pihenést."


Mert attól, hogy elmegyek egy nevesincs párt megemlékezésére majd kevésbé lesz Pedofidesz?

ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8- Egyrészt nem egy nevesincs párt, hanem egy jóval szélesebb körű, több tiszta lappal induló és nem csak pártokat, hanem civil szervezeteket is magába foglaló összejövetel lesz, másrészt ne felejts el profilt váltani, ha válaszolsz.

Az igaz, hogy ugyanolyan pedok maradnak.

ma 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!