Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most Vitézy megbukna, mert...

Ha most Vitézy megbukna, mert kiderül, hogy Rogán állt mögötte, akkor vinné magával Magyar Pétert is? Hiszen Magyar Péter támogatta.

Figyelt kérdés
[link]

tegnapelőtt 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Na most cáfoljon meg valaki, de a választások alatt MP nem támogatott senkit sem. Az, hogy Vitézyt gondolná megfelelő polgármester-helyettesnek, az már a választások után volt.


(Azt értem, hogy a média ezeket az idővonalakat majd egybe fogja mosni, de itt még öntsünk tiszta vizet a pohárba)

tegnapelőtt 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Péternek annyi köze van ehhez, mint neked vagy nekem... én Júniusban Vitézyre szavaztam meg támogattam, akkor ezek szerint nekem is tudnom kellett volna erről ? xD
tegnapelőtt 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Magyar Péter 6x is elpofázta, hogy egyik Főpolgi jelöltet sem támogatta.


[link]


[link]

tegnapelőtt 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivel, akkor is lehetett tudni, hogy ki Vitézy Dávid apja és nővére, akkor is lehetett tudni, hogy milyen viszony fűzi a Fideszhez és akkor is lehetett tudni, hogy az ásványviz visszalépése után, még Báyern München is mellette kampányolt, hát szerintem, azért minimum illett volna, kapizsgálni valamit, kedves 2. válaszoló.
tegnapelőtt 18:28
 5/13 A kérdező kommentje:
És, most mégis vele tárgyalt valamiféle közös munkáról.
tegnapelőtt 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Mit kellett volna kapizsgálni? Hogy Rogán Tóni meg Ungár megállapodott Szentkirályi visszalépéséről ? :) Vitézy erről tudod vagy sem? Ott voltál láttad Vitézyt az asztalnál?
tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem kellett ott lenni ahhoz, hogy tudd, hogy milyen családi viszony fűzi Vitézy Dávidot az Orbán családhoz és ahhoz sem, hogy Ungár Pétert.
tegnapelőtt 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
De, ha vmit állítasz, ott kell lenned, hogy biztosra állítsd és ne a varázsgömbödre hivatkozz.. xD
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem varázsgemb, ezek nyilvános adatok. Vitézy Dávid apja, egykoron a NER egyik leggazdagabb embere volt, rokoni szálak fűzik Orbánhoz. Ungár Péter, meg Schmidt Mária fia és Orbán Ungár családi villájában nyaral nyaranta Horvátországban, ehhez sem kell varázsgemb. Ott van a barátod, használd.
tegnapelőtt 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Oké, az viszont már tisztán feltételezés, hogy ebből következett volna bármilyen aktív fideszes összefonódás és taktikázás.

Ez egyrészt, másrészt pedig MP továbbra sem támogatta Vitézyt a választások alatt.

Harmadrészt pedig MP maga is fideszes volt, szóval nincs sok botrányértéke annak, ha fideszes kötődésű emberekkel is szóba áll.


Amit tennie kell és kellene MP-nek az az, hogy mostantól elhatárolódik tőle, mert új információk láttak napvilágot.

tegnapelőtt 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!