Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy látnak minket magyarokat...

Hogy látnak minket magyarokat a világ?

Figyelt kérdés

okt. 21. 11:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos rossz a hírünk. Bár nem értem miért hiszik el. Meloniról is azt írják, fasiszta. Egy értelmes ember ezeket nem hiszi el, tudja, hogy szélsőbalos hazudozás. De nem tudom mi a jelentősége hogymilyen hülyeséget gondolnak rólunk. Az eredményeink, nyelvünk, származásunk alapján nagyon jó nép vagyunk.
okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem utakat se tartsuk fent, mert én személy szerint nem vezetek autót, mindenki oldja meg magának, nehogy mán' nekem kelljen fizetnem!


Azt nem értik meg a jobberek, hogy minden rendszert ki fognak egyesek használni. De végeredményben még így is jobban megérheti a társadalomnak, mintha ezek a segítőrendszerek nincsenek. Ettől függetlenül ők is fizetik a 27% afat és gyönyörködhetnek a hatvanpusztai uradalomról készült drónképben. Mennyivel jobban megéri erre költeni az adót! Ravasz egy népség ez a jobber, nem olyan naiv mint a baloldali. :D

okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
17%
#21 A nyelvünk az tényleg híres, mindenki tomporát megjárta már Merkeltől, Putyinon és Trumpon át, Macronig és Xiig
okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azzal nem foglalkozom, hogy a világ mit gondol rólunk...de ha már itt tartunk, 80- 90! éve még a nagyszerű német társadalom mibe is állt bele totális mellszélességgel?? Ebbe,amire most persze nem büszkék, de megtörtént...

Németország első koncentrációs tábora, [Dachau] Hitler 1933-as kancellári kinevezését követően nyílt meg, és eredetileg politikai foglyoknak adott otthont. Gyorsan fejlődött és modellként szolgált a jövőbeli koncentrációs táborokhoz egész Európában.


Az 1939 előtti jelentős koncentrációs táborok: Buchenwald, [Ravensbrück], Sachsenhausen és Dora-Mittelbau Németországban; Mauthausen Ausztriában


A háború alatt táborokat hoztak létre a nácik által megszállt Európában: Theresienstadt vagy Terezin Csehszlovákiában; Stutthof és Gross-Rosen Lengyelországban; Westerbork Hollandiában; és Drancy Franciaországban.


A fő haláltáborok, ahol több mint 3 000 000 zsidót gyilkoltak meg, Auschwitz-Birkenau, Bełżec, Chelmno, Majdanek, Treblinka és Sobibór voltak, mind a németek által megszállt Lengyelország területén működtek.


A háború végén a Bergen-Belsen-tábor, amelyet eredetileg kiváltságos fogvatartottak cseretáborának szántak, kibővült, hogy az Európába szállított zsidók gyűjtőközpontjává váljon az előrenyomuló szövetséges hatalmak hatókörén kívül. 1944–1945 őszén és telén az auschwitzi és sok más táborból származó foglyokat hoztak oda, gyakran halálmeneteken, így a tábor lakossága messze meghaladta a 10 000 fő alatti tervezett kapacitást. Amikor 1945-ben a britek felszabadították, a csapatok 60 000 éhező és a halál szélén lévő túlélőt találtak temetetlen holttestek ezrei között.

okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!