Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy látnak minket magyarokat...

Hogy látnak minket magyarokat a világ?

Figyelt kérdés

tegnap 11:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegy kikről beszélünk. Dolgoztam Németországban és néha szóba került Orbán munkatársak közt. A németek általában negatívan nyilatokoztak róla, de az ott élő oroszok nagyon pozitívan.
tegnap 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%

". Ettől az Európától, ahol van szociális háló, vannak szakszervezetek, van ipar, minimális látszata a demokráciának és a polgási jogoknak. Érezd magad szerencsésnek, hogy nálunk ezektől nem kell tartanod."


Szociális háló, amit a sok hülye naiv fizet, az árulóként működő állam meg rákölti a migránsokra.


Demokrácia, ja.Nem tudják az illegális migránsokat kidobni az országból, a sok Taigetosz pozitív civilszervezet miatt, mert "jogaik vannak".

tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

12. Persze-persze... "Szociális háló, amit a sok hülye naiv fizet"


Még jó, hogy nálunk sem hülyék, sem naivak nincsenek. Sőt, szocális háló se lassan. Boldog lehetsz, hogy ismét sikerült másokra mutogatni és kimagyarázni a kimagyarázhatatlant.

tegnap 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
11) Nálam pont fordítva van.
tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
Magyarországgal nem foglalkozik a világ, csak a hozzád hasonló bugris tahók kárognak. (Gondolom az itteni elvtársak picsogásai alapján.)
tegnap 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbben a létezésünkről tudnak, de akik igen, általában azok sem gyűlölnek minket annyira, mint te.
tegnap 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
*A legtöbben a létezésünkről sem tudnak
tegnap 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Én rengeteg helyen dolgoztam már külföldön és többségébe vállon veregetnek egyből, hogy Orbán Viktor jó vezető, és nekik is ilyen emberre lenne szükségük.

Ez azért kellemetlen nekem, mert nekem mindig el kell magyaráznom nekik, hogy ez nem teljesen így van.

Nem tudom, hogy milyen híreket olvasnak...

tegnap 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Mansour ***** válasza:
65%

"Szociális háló, amit a sok hülye naiv fizet, az árulóként működő állam meg rákölti a migránsokra."

Oké, ez lehet, hogy így van, de a sok hülye naivnak még ezután és jóval több pénze marad, mint nekünk, és a gazdaságuk még mindig jobban működik, mint a mi szuverén, migránsmentes, globalista érdeketől független, nemzeti gazdaságunk. Ja, hogy a felsorolt jelzők egyike sem igaz a gazdaságunkra? Na ez vajon kinek a hibája?

"Demokrácia, ja.Nem tudják az illegális migránsokat kidobni az országból, a sok Taigetosz pozitív civilszervezet miatt, mert "jogaik vannak"."

Oké, ez is igaz. De ugye mi a hülye és/vagy globalista befolyás alatt álló civil szervezetek nélkül viszont nagyszerűen tudjuk kezelni a saját problémás kisebbségünket. Mintaország lehetnénk a Nyugat számára. Ja, vagy mégsem? Lehet, hogy kimaradtam valamiből, és még mindig gondok vannak egy bizonyos kisebbséggel? Pedig nálunk aztán nem tobzódnak a jogvédők. Akkor hogy lehet ez?

tegnap 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

19. "Na ez vajon kinek a hibája?"


Mindenki másé, kivéve a miénk, természetesen.


/irónia

tegnap 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!