Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tartja gerinctelenek hogy...

Ki tartja gerinctelenek hogy Magyar Péter azért támogatja a migrációt az lmbtq propagandát, és a háborút hogy megmaradjon a mentelmi joga és megússza a felelősségre vonást a disco botránya miatt?

Figyelt kérdés

okt. 20. 18:41
 1/9 Mad Max2 ***** válasza:
77%

Muci



Hol lehet jelentkezni ilyen bértrógernek? Van aza pénz amiért én is kiírnék ekkora baromságokat amiket itt írkálsz:D

okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez is benne lesz a nemzeti inzultációban :D
okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én azt tartom gerinctelennek, aki ezt a hazug propagandát nyomatja...vagyis téged is.
okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Úgy látom a buta Fideszeseknek továbbra sem sikerült megérteni, hogy mire és mire nem terjed ki a mentelmi jog.
okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tartom gerinctelennek, hogy a fidesz a migráncsokkal riogat titeket, analfabéta kocsmatöltelék szavazókat, közben meg százszámra engedi szabadon az embercsempészeket.
okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az a gerinctelen, hogy megy a hergelés, miszerint a csúnyagonosz multik kiviszik a profitot az országból, közben meg koreai és kínai multiknak adják el a fideszesek a fél országot.
okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Diszkó botrány, meg péniszvakaró botrány.


Ennyi az értelmi szintje egy fidesz szavazónak:D


Nem vagyok Péter fan se, de szánalmas, amikor ilyen baromságokkal próbálnak hatni emberekre, a valós problémákkal, mint a korrupció, az nem érdekli őket.

okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!

Én téged tartalak gerinctelennek, hogy ilyen primitív kérdést löktél ide.

tegnapelőtt 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ne igyál gyógyszerre alkoholt, mert akkor ilyen ostoba gondolatok fognak születni, mint ez!

tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!