Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ért valakit atrocitás külföldö...

Ért valakit atrocitás külföldön Orbán Putyin barát politikája miatt ?

Figyelt kérdés

okt. 20. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Épp ellenkezőleg, spanyol tengerparton orosz turisták mikor megtudták honnan jöttem, lepacsiztak velem, tapsoltak, megveregették a vállam meg mondták "bratva!" (barátság)
okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
S.r vatnyik vagy.
okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

#1


jól jártál, egy autista nép fiai megtapsoltak miközben a fél világ utálja őket meg minket! ÉHBREDJ!

okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztos de szerintem nem kell orbán-putyinra fókuszálni mert már csak orbán viktor diktatúrikus rendszere miatt IS érhet atrocitás, vagy mert egy toxikus gonosz nép vagyunk így aki ismeri a magyarokat már savanyúan néz ránk okkal!
okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tothp ***** válasza:
28%

Orbán reálpolitikus.

Semmivel sem nagyobb az érdeke Putyinnal jóba lennie, mint bárki mással.

Akik meg ráaggatják ezt a stigmát, ugyanúgy lepacsiznak az oroszokkal, csak fű alatt. Mert azért a gáz meg az olaj jól jön.


Egyébként meg nem egyszer hallottam már, hogy "Orban macht gut".

okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem attrocitás, de, volt olyan Berlinben többször és egyszer Lengyelországban is, hogy, ha kiderült valahol, hogy magyar vagyok, visszakézből kaptam egy olyan kérdést, hogy mi a fene történik nálunk otthon?

Mi a franc bajunk van?!!


Próbáltam magyarázni, hogy nem mindenkinek van baja és nem mindenki osztja azt a politikát.

okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
38%
Még soha. Engem például a múlt héten le is szólítottak a Vörös téren és elismerésüket fejezték ki, hogy hazánk nem követi a nyugati agyamentséget.
okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Ismerőseim pár évvel az után voltak Örményországban, hogy Orbánék szabadon engedték a háborús bűnös Azeri gyilkost. Hát fogalmazzunk úgy, hogy nem látták ott őket szívesen.
okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Ehhez nem kell Orbán Putyin barátsága. Alapból amiket Magyarország tesz, már azokért nem nézik jó szemmel a Magyarokat.


Atrocitás még soha nem ért. Viszont többször is mondták, hogy nem látják szívesen Magyarországot Európában, és húzzon el az EU-ból. Volt aki nyíltan azt mondta, hogy ki kéne zárni Magyarországot, más onnét közelítette a kérdést, hogy ha a Magyaroknak annyira nem tetszik Európa, akkor húzzanak el a fenébe.


Azért el szoktam mondani, hogy közel sem minden magyar támogatja a kormány irányvonalát, és ezt meg szokták érteni, legalábbis a többség. Olyan is volt, ahol végül együtt szidtuk a magyar kormányt.

okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, sokan azt hiszik, hogy aki magyar, az csak a kormány álláspontját vallhatja. Ez kínos lehet Moszkvában, de Nyugaton is. Moszkvában azt hiszik, te is egy putyintámogató orbánista vagy, Nyugaton is, csak az utóbbi helyen meg is vetnek érte. Magyarázkodásra kényszerül az ember. Szerencsére nem mindenki általánosít.
tegnap 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!