Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány-kormány ideje alatt...

Gyurcsány-kormány ideje alatt is volt ekkora mértékű a népességfogyás Magyarországon, mint a 2010-2024 közötti időszakban?

Figyelt kérdés
okt. 20. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
10) Dehogynem volt képben. Én is emlékszem rá, szinte mindenki oda ment a 2000-es években.(persze nem mindenki jelentette be hivatalosan) Mar csak azert is képben volt, mert akkor Nagy-Britannia volt az elsők között, aki megnyitottq a csatlakozás pillanatában a munkaerőpiacát az új Eu-s tagok között.
okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2007-2010 között jártam egyetemre.


Sokkal többen mentek akkoriban egyetemre, a fiatalok között ennyire nem volt téma a külföldre költözés.


Azóta, most már 30-asként rengeteg csoporttársam, egyetemi ismerősöm külföldön él.


Akik meg most mennek egyetemre, több, mint felük eleve úgy tervezi, ha végez megy, külföldre.


Akik meg

okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Nekem már akkor is nagyon sok ismerősöm ott volt. Angliában. Többen meg tervezgették, vagy éppen kivártak. Azt remélték talán majd a 2010-es választás után jobb lesz, és amikor már látták, hogy nem, csak akkor szánták rá magukat végleg.
okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Részemről német nyelvterületre nem mennék. Ha az UK ki is esett, még mindig ott van Írország.
okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!