Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az oka hogy Orbánék...

Mi lehet az oka hogy Orbánék alatt nagyobb a relatív jólét, mint Gyurcsányék alatt, mikor mindkettő pontosan ugyan úgy lopta/lopja szét az országot?

Figyelt kérdés
okt. 19. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Orbánék sokkal jobban lopják szét, de kevésbé rossz a gazdaságpolitikájuk, és ez fontosabb. A világpolitika is kedvezőbb.
okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok, nincs gazdasági világválság, és a nagybani lopás mellett néha hoznak olyan döntéseket amik látszólagos gazdasági növekedést eredményeznek.


pl. döntik a csokot, ami nyilván utána hiányozni fog valahonnan a költségvetésből, amit máshonnan elvesznek, de legalább pörög az ingatlanpiac, és minden ehhez tartozó vállalkozó és dolgozóra is jobb sor van.

okt. 19. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Rossuabbul élünk mint Guyrcsány alatt
okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Gyurcsányt nem védeni akarom, de volt egy olyan dolog a regnálása alatt, amit "gazdasági világválságnak" hívtak. Na egy olyan időszakban nehéz csodákat tenni.
okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Rossuabbul élünk mint Guyrcsány alatt"


Az én családom biztos nem.


Persze az már kérdés hogy ez mennyiben köszönhető az Orbán kormány bármilyen intézkedésének. Mivel ilyen csokokat meg hasonlókat mi nem vettünk fel.

okt. 19. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
#5 valószínűleg még azelőtt lett házad vagy lakásod, hogy Orbánék az egekbe lőtték volna az ingatlan árakat. Így pont az egyik legnagyobb árnyoldalát nem érzed Orbánék pocsék kormányzásának.
okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Vótmán, de emút.
okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 árokpart ***** válasza:
82%
Márcsak tehát jelenleg 2024 október 19-én márcsak egy nagyon halovánnyal jobb mint Gyurcsányék. Azt nem tudom, hogy lesz e még olyan mint 2020 előtt az élet ha nem akkor abszolút nem mondhatjuk már hosszútávon, hogy jobban élnénk.
okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Arra, hogy mindig jobbak az életkörülmények, mint 20 évvel korábban létezik egy szó: fejlődés.


Lehet, most nagy titkot árulok el, de Észak Koreában is ez a helyzet. Ukrajnában talán nem, de azt szerintem tekinthetjük speciális esetnek.

okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

" valószínűleg még azelőtt lett házad vagy lakásod, hogy Orbánék az egekbe lőtték volna az ingatlan árakat. Így pont az egyik legnagyobb árnyoldalát nem érzed Orbánék pocsék kormányzásának."


Ettől függetlenül is azt látom hogy sok fiatal jut saját ingatlanhoz is manapság. Ahol nem játszik a csok ott sima piaci lakáshitelből,keresetű átlag párként ksh átlag fizetésből simán nagyobb megyeszékhely városban, de ha bevállalják a kisebb várost, falut akkor még olcsóbban is kijönnek. Ha meg mindketten ksh átlag felett keresnek, akkor nagyobb hitelt is bevállalnak, aztán nagyobb városba kertvárosi ház, vagy faluhelyen felújított ház, belvárosba lakás stb...

okt. 19. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!