Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány űrprogramja a HUNOR...

A kormány űrprogramja a HUNOR csak nevetséges pénzkidobás, vagy valami értelme?

Figyelt kérdés

ma 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A NASA meg Elon Musk is csak felesleges pénzkidobást csinál akkor szerinted?
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy, az ez olyan baromság mint hogy, a háboru után maradt egy főváros.A világban ez is egyedi víz fejü buta nép ez.
ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatalos álláspont szerint egy remek alkalom a kutatásokra, új felfedezésekre, nemzetközi porondon is elismerést keltő, a résztvevők viszont nemigen nyilatkozhatnak saját véleményük szerint. Van még kérdés?
ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 "A résztvevők nem nyilatkozhatnak saját véleményük szerint" Hát így belegondolva nem tudom, ha engem ingyen, a kormány pénzén kiküldenének az űrbe, én agyba főbe dicsérném a programot, bármilyen felesleges is...
ma 02:21
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 Ne haragudj, de nem értem amit írtál. Milyen főváros, milyen háború után? Meg mi köze ennek a HUNOR programhoz?
ma 02:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!