Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz amit Orvan allir, hogy...

Igaz amit Orvan allir, hogy Europaban csak Magyarorszag akar beket, a tobbi orszag pedig haborut?

Figyelt kérdés
Ez tenyleg igy van, hogy mindenki haboruzni akar?
ma 14:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%
20, egy darab kommentelő vagyok, nem tudom, miért lettem többesszám, más nevében, én nem nyilatkozhatok.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Jeffrey Spender ***** válasza:

Azt hittem, hogy több felhasználóval is "hadakozok" ennél a kérdésnél, de csak most látom eggyel.


Elnézést a többes megszólításért.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22, több oka van.

20-25 éve követem az ország politikáját, mármint a sajátunkat, mert olyan 15 éves korom óta, valahogy rámragadt, hogy érdekelnek a közügyek.

Amig nem volt 0rbán kormány, nem emlékszem rá, hogy lett volna, bármiféle konfliktus is a két ország közt. Ez az egyik oka.

A másik oka, hogy azóta dolgoztam több ukránnal is együtt, volt köztük kárpátaljai magyar, kijevi ukrán, sőt, még valamilyen keleti megyéből is 2 srác. Sosem volt, senkivel sem személyes konfliktusunk, több cégnél, több emberrel is dolgoztam, mindegyik ugyanolyan kollégám volt, mint akármelyik más lengyek, szlovák, német, vagy angol.

Viszont, ők meséltek dolgokat, mert, volt, hogy szóbajöttek a kétoldalú kapcsolatok. Eléggé egyértelműen hozták fel, hogy az a konfliktus, a politikusok közt van, amiről a média számol be, mert, hogy ők életvitel szinten, semmiféle problémával nem találkoztak egymás közt. Ezt mind a kárpátaljai, mind a kijevi, mindenki megerősitette. Viszont azt is, hogy jelentek meg a keleti megyékben, oroszul beszélő ismeretlen családok, akik üresen álló házakba költöztek be valahogy, hát azóta, kiderült, hogy őket kellett megvédenie Putyinnak és ők szavaztak a függetlenségre.

Ezt nem médiából hallottam, nem propagandából, hanem a saját fülemmel, ukrán érintettektől.

ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

Nyugat nem háborúpárti. Azért támogatják Ukrajnát, mert nem akarnak Orosz szomszédot.


orbán pedig bármit megtenne hogy hatalmon maradjon. Árulást, megadást, háborút, polgárháborút.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%
Kutyát sem érdekli Ukrajnát, Orbán azért nyalja Putyint hogy haza hozhassa a pénzt az oroszországi OTP bankokból. Ennyi.
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!