Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk a konteósok pártja?

A Mi Hazánk a konteósok pártja?

Figyelt kérdés

ma 11:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Veszélyben a készpénz? Létezik Covid-diktatúra? A háttérhatalmak akarják nekünk a digitális állampolgárságot? Ilyesmi konteókra gondolok.
ma 11:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholisták pártja.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy ki-mit mond róluk, van nekem is véleményem, de én sosem fogok egy olyan pártra szavazni, akiknek a képviselői nyilvánosan ledarálhatnak egy könyvet, múzeumigazgatót rúgathatnak ki, vagy kiállitásokat rongálhatnak meg.

Ez a párt, akár miből is táplálkozik, szabad kultúraellenes.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eredendően nem az akar lenni, de mivel a klasszikus hitlerizmusból egyelőre nem sikerül elég szavazót szedni, ezért tudatosan nyitnak egyéb irányokba is, amit amúgy maguk se hisznek...
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, mit akar még a Mi Hazánk...? Lassan 2025 van, a szélsőséges, fasiszta nézetek kora már rég lejárt.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Álnemzeti mesemondók pártja.
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Mi Hazánk képviseli őket leginkább.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden MH-s konteos, de (majdnem) minden konteos MH-s.
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából a fidesz is sok konteóval operál, csak náluk nem annyira erre fókuszált a diskurzus, illetve inkább bújtatottan jelennek ezek meg.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!