Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MiHazánkosok egy esetleges...

A MiHazánkosok egy esetleges kormányváltás esetén, örülnének a kormányváltásnak, vagy megpróbálnák megakadályozni azt?

Figyelt kérdés

#Mi Hazánk #Toroczkai Mihály László Viktor #DúródarálDóra
okt. 13. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Mi a francért akadályoznák meg? Ennyire nem kell elhinni a fiókpártizást.

Szerintem kicsit örülnének, Orbánnál jobbnak tűnik MP, és reményt adna, hogy legyőzhető a cionista álnemzeti bizniszpárt. És utána gyorsabban lehetne kormányokat váltani.

okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
#1 Ha ìgy alakulna, Tóth azonnal koalícióra lépne Orbánékkal.
okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Így igaz 2-es hozzászóló. Hiába pontoztak le, valószínű ez a forgatókönyv.
okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha a Mi Hazánk kerülne kormányra, annak örülnénk. Ha gyurcsány vagy valamelyik embere, az hidegen hagyna, mivel ugyanazok irányítják külföldről, mint orbánt.
okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A MiHazánk jelenpillanatban, jóindulattal is 6% környékén van támogatottságban, ők nem fognak kormányrakerülni.
okt. 13. 09:44
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Másnak sincs sokkal több esélye a Fideszen kívül, ezért úgy gondoltam, hipotetikus a kérdés.
okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kérdésemben a kormányváltást esetlegesként aposztrofáltam, vagyis, már maga a kérdésem is hipotetikus, de, attól, hogy hipotetikus, még érdekel.
okt. 13. 10:09
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Az MH hívek azt vallják, hogy Orbán jobb az ellenzéknél, ezért nyilván összeállnának akkor Orbánnal, és támogatnák a maffiakormányt.
okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
#8 Nem valljuk azt, és ha a Mi Hazánk valami csoda folytán összeállna bármelyik magyarellenes maffiával, a nagy részünk elpártolna.
okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az mh a balos ellenzéket tartja rosszabbnak (mert az is). De a Tisza és más pártok, akik elítélik Gyurcsányékat, nem balosok, azok szerintem jobbak Orbánnál.
okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!