Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz sorra gyalázza meg a...

Fidesz sorra gyalázza meg a magyarok nemzeti ünnepeit? Nem sok egy kicsit ebből az illiberális populista magyarellenességből?

Figyelt kérdés

Először jött amikor Orbán az '56-os 50. évfordulóján az ünnepet szétfütyülve rend bontva zavargásokat kísért meg az országa ellen. Meggyalázva az '56-os hősök emlékezetét és méltó megemlékezést róluk.


Majd arcpirítóan gyalázatos Szent István ünnepe tavaly augusztus 20-án ami a kereszténység alapja Magyarországon ahol Iszlám félholdat lőttek fel az égboltra az ünnepi tűzijáték során.


Most meg itt van a nemzetáruló Orbán Balázs botrányos mondata amivel az '56-os hősök emlékét gyalázza azzal hogy az orosz megszállás ellen nem kellett volna védekeznie a magyarok forradalmároknak.



ma 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Szórakoztatóan hülye vagy. Nagyon sokat kellett erőlködnöd amíg ezt a baromsághalmazt összehoztad?

Semmi ilyen nem történt amiket most próbálsz előadni a kérdésedben. Vagy valami nagyon fura dolgot fogyaszthattál ha te ilyesmiket véltél látni valahol.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, kihagytad idén március 15-ét, amikor az ukránok honvédő háborújára utalva azt hangoztatta, hogy Petőfi is azt mondta, legyen béke, szabadság és egyetértés, vagyis legyen béke, vagyis az ukránok ne álljanak ellen az oroszoknak és egyezzenek bele országuk jelentős részének elvesztésébe. Na persze, ezt már nem ilyen direktben, de az ukránoknak címezve, hogy ne háborúzzanak már, hanem kössenek békét. Mintha ők támadták volna meg az oroszokat.


De látod, kérdező, még így is a biztos szavazók kb. 35-40%-ának ők kellenek. Pedig a magyarellenességük mellett ott van még az eü. és az oktatás lerohasztása is, és a gazdasági problémák. Állítom, ha ez utóbbi problémák nem lennének, a magyarellenességet simán benyelné a szavazók legalább 50%-a és boldogan szavazna rájuk.

Ilyen nép nem is érdemel különb vezetőt!

Tapsoljanak csak a hazaáruló Orbán Balázsnak, meg a többieknek!

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Orbán Balázs ezt nyilatkozta az 56-oskról:


„1956 hősei nemzeti hősök. Az ő emlékük szent és sérthetetlen, akiknek igazuk volt, és helyesen cselekedtek"


[link]


Mi ezzel a baj?

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Jézusom kérdező!🤦‍♀️ Ugyan nem néztem aug. 20. tüzijátékot kb. 20 éve, de kb. zéró az esélye annak, hogy azt a félholdat iszlám célzattal lőtték volna fel.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Hát amikor az iszlám Törökország autokrata vezetője más türk vezetőkkel épp Magyarországon tett baráti látogatást és ott voltak a tűzijáték közös megszemlélésekor Orbán palotában? De bizony.
ma 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

ILLIBERALIS [illiberalis, illiberale] jelentése:

melléknév



-aljas

(melléknév)


-fukar

(melléknév)


-nemtelen

(melléknév)


-szabad emberhez nem illő

(melléknév)


-szűkmarkú

(melléknév)


-udvariatlan

(melléknév)

ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kormány nemcsak a nemzeti ünnepeinket gyalázza, hanem azt a történelmet, amit a sajátunké volt ezidáig. Minden, ami szent és sérthetlen volt az országban, felhasznált a politikai céljaira.

Aki ebben részt vett, bármilyen módon, hozzájárult ahhoz, hogy az ország gyakorlatilag megásta a saját sirját. Olyan demográfiai katasztrófa van az országban, ami, nagy valószinűséggel, már a mi életünkben egy telejsen homogén és megváltozott összetételü országot fog jelenteni.

Feláldozták a magyarságot 0rbán Viktor politikájára.

ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6.. Illiberális 4 meghatározás illik leginkább.

De egyszerűbben:

Egy ember nép csoport veleszületett természetes szabadsága önállósága ellen tévő, azt elnyomó.

Orbán nem árul zsákbamacskát előre megmondta mivel teszi tönkre az országot.

ma 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, én azokhoz csatlakozom, akik szerint oltári nagy baromságot írtál le.

De nincs, gond, te úgy gondolod, akarod...én illiberális vagyok.

👍

Ha liberális lennék, a szó mai politikai értelemben, akkor az lenne, hogy te azt gondolhatod, amit én akarok! Ezért sem vagyok liberális, gondolj, amit csak akarsz...

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Vicces mindig vitázni ilyesféle fidderekkel.

Jókat mosolygok mindig amikor tények és linkek nélkül próbál cáfolni.

Olyan tények minthogy fent említett három dolog amikről felvételek vannak.

Hogy ezek baromságok? Valóban te állítottad, de mégis megcsinálta őket a Fidesz és Orbán.


Hogy illiberálisnak gondollak? Miből veszed? Megint a tények Orbán magát illiberálisnak "bélyegezte". Ennyi pont elégséges ha valaki ezt nyíltan vállalja - egyfajta politikai gender fordulás ez nála. Nem nagyon szeretem a genderezést senkitől így megvetem aki liberálisból konzervatívon át illibig jut főleg mert látom benne a mérthetetlen hatalomvágyat ami idáig hajtja.


Utolsó gondolatod elég merész lenne ha így lenne. Sőt inkább ne legyen így jobban járunk...

ma 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!