Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TISZA pártiak! Inkább jobbolda...

TISZA pártiak! Inkább jobboldali vagy baloldali nézetűek vagytok?

Figyelt kérdés

okt. 17. 09:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
10# ez demagóg!
okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
#11 Ez a valóság. Ide lehet jönni megnézni, ott a konkrét neve a városnak.
okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%
9, saját magaddal egyet érteni, az nem olyan, mintha saját magadnak adnál egy pacsit?
okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%

#13


#7 vagyok és #9 nem én vagyok de gondolj amit csak akarsz, nézze meg a GYK oldal adminjai még az IP címünknse az

okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt bírom hogy a legtöbben itthon azt sem tudják hogy von der Leyen jobboldali politikus.
okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Centrálisnak mondanám magam, alapvetően jobboldali érzelmű, viszont számos baloldali intézkedést is szükségesnek tartok. Ami Magyarországon ezeken a címszókon fut, annak semmi köze a jobb és baloldalhoz.
okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

Én a 9# és vagyok 13# as!

Nagyon a tábla mellé lőttél!

Honnan veszed, hogy nem két különböző kommentelő ( k) vagyunk,... mert egyetértünk, vagy honnan, azonos a százalékunk, vagy mi?

Ilyen hülyét!

okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Mintha 0rbán annyira jobboldali lenne, amikor tele van a gazdaságprogramnak hazudott káosz, szélsőbal és komcsi intézkedéssorozatokkal.
okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha az a kérdés, hogy Tisza szavazóként ki a szimpibb Orbánék vagy a régi baloldali pártok, akkor Orbánék. Orbánék legalább csináltak értelmes dolgokat is a sok szar mellett.
okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%
Nemzeti liberális.
okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!