Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a propagandistáról?

Figyelt kérdés
A mai napig belga trösztök és bankok bitorolják a kongói bányákat ... és eladnak fegyvereket, ők és a franciák és permanens forradalom van az országban, hogy ne legyen béke, mert zavarosban jó halászni.... és ezek a belgák kérik számon Magyarországon a demokráciát és a jogállamot! ... és ugyanezt lehet elmondani a franciákról. ... ne olyan országok kérjék számon rajtam akik ennél sokkal durvább dolgokat csinálnak a mai napig. És azért beszélnek a magyar médiatörvényről - nem azért mert aggódnak értünk- senkinek ne legyenek illúziói, hogy Brüsszel vagy bármelyik tagállam aggódik a magyarok demokráciához fűződő jogáért, vagy hogy hogyan szavazhatunk. Ez egy gazdasági szövetség és mindenki a gazdasági érdekeit érvényesíti nagyon durván!
okt. 17. 07:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Csúnya Brüsszel bántja a Viktort brühühü. Nem foglaltátok már el? Akkor megoldódna a problémád.
okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#10


Nem te kis drágaság!


Ezt nem a Pesti Srácok írták, hanem Magyar Péter mondta. De már többször elhangzott!!!!!! És be van fentebb linkelve :DDDDDDD

okt. 17. 09:27
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Azért az övék a bánya, mert az a Holdról is látszik. Mert megtehetik. Mióta lettetek ti erre ilyen érzékenyek?

Sepregessünk a saját házunk tájékán szerintem. Apropó, Eu-s pénzeket mikor utalják?

okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13


Pont arról beszélt ez a Petya gyerek, hogy mindenki sepregessen a saját háza táján és ne gyarmattartó kizsákmányolók papoljanak nekünk jogállamról!

okt. 17. 10:53
 15/22 A kérdező kommentje:

"Mióta lettetek ti erre ilyen érzékenyek?"


Kik???


MP mondta!

okt. 17. 10:54
 16/22 anonim ***** válasza:
@15 De te vergődsz itt
okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16


Ha erre mind-mind csak ennyit tudsz mondani akkor jól is van! :))))

okt. 17. 11:16
 18/22 anonim ***** válasza:

"ne gyarmattartó kizsákmányolók papoljanak nekünk jogállamról!"


Nekünk aztán lehet papolni róla. Soha nem voltunk jogállam. Remélem ettől megnyugodtál.

okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#18


Higgadj le! Nem én mondtam, hanem a messiás!!!!

okt. 17. 15:29
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Te kis hívő :)
okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!