Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen koalìció valószínű...

Milyen koalìció valószínű 2026-ban?

Figyelt kérdés
A jelenlegi trendek alapján semelyik pártnak nem lenne abszolút többsége.

#Kowlicio
tegnap 22:10
A kérdező szavazást indított:
TISZA-DK
TISZA-MH
TISZA-Fidesz
Fidesz-Dk
FIDESZ-MH
12 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
DK nem jut be a parlamentbe, MH pláne nem. Fidesz-KDNP és Tisza fog csak bent csücsülni - Tisza többséggel persze. Üdv az új világba! Végre.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1) Dehogynem. A DK-t és az MH-t is 7-9% körül mérik. Szóval bejutnának.( az Mh-t amúgy eddig mindig alulmérték)
tegnap 22:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem fognak.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3) Befognak. Amikor az Mh-t 1%-rá mérték akkor ért el 3%-ot, amikor 3%-rá akkor ért el 5-öt,amikor 4-re akkor 6-ra. Az EU választáson is hozta a 6%-ot, úgy,hogy a saját szavazóbázisanak az a választás jóval kevésbé fontos, mint egy országgyűlési, azon jóval aktívabbak. Ami a DK-t illeti ellenzéki oldalon sincs mindenki elájukva MP-től sokan a fideszes bábnak tartják, és ezen választóknak csak a DK marad
tegnap 22:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisza - Holló Rend Párt
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4. Sokkal, de sokkal nagyobb lesz a részvételi arány a 26-os választáson, mint eddig bármikor. Így számban is többet kell elérniük, hogy 5% meglegyen. Ez nem fog nekik menni.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6) De miért lenne nagyobb a részvételi arány, mint eddig bármikor?
tegnap 22:26
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
#7 Mert kormánytváltást akarnak az emberek. Rengeteg olyan ember is fog szavazni, akiket eddig nem érdekelt. Ezt ismerős körökben is tudom.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Azok közé az emberek közé tartozom, akikről a 8. kommentelő beszél, eddig engem sem érdekelt túlságosan a magyar politika, 2010-ben szavaztam utoljára. De 2026-ban el fogok menni a Tiszára szavazni.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8) Én meg azt tapasztalom, hogy akik Tisza-sok azok eddig is ellenzékiek voltak.


PS: Nézd vissza itt az oldalon 2021-ben is ilyeneket irogattatok, hogy a ti ismeretségi körötökben mindenkinek elege van a Fideszből, mindenki kormanyváltást szeretne

tegnap 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!