Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fideszesek olyan nagy...

Ha a fideszesek olyan nagy hazafik és olyan nagyra tartják a magyarokat akkor miért nem segítik a szegény vagy hajléktalan honfitársaikat?

Figyelt kérdés
Itt gyiken is csak a halálukat kívánják.

okt. 15. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Segítik. És ne hazudj, nem kívánják a halálukat!
okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Én segíteném, de amikor vettem neki kiflit a boltban, kiabált velem,hogy ne kiflit vegyek neki, hanem pénzt adjak.
okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Nem neked kell személy szerint segítened, hanem a megválasztott kormányod által fenntartott államnak. Te személy szerint nem sokat tudsz tenni, ha akarsz se.
okt. 15. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
A fideszesek nem hazafik...
okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert megkülönböztetnek sokmindenkit. Ja, meg befigyel a "Ma keresztén is vagyok, de holnapra má'n elfelejtem, mert szidni kell az épp aktuálisan kinevezett feketebárányt".
okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem, kik kívánják a halálukat, a kormány?
okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Működnek hajléktalanokat ellátó szervezetek, szállók, csak ott vannak szabályok, normálisan kell viselkedni, nem lehet piálni, stb, ezért sokan inkább nem veszik igénybe.

Nem mindenkin lehet segíteni, van aki nem akarja, hogy segítsenek neki.

okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem hajlandó dolgozni, és/vagy elissza minden pénzét, azon nem lehet segíteni.
okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!