Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2028-ra ígéri ov a gazdasági...

2028-ra ígéri ov a gazdasági fellendülést, támogatást adnak a vállalkozásoknak, 15 évig mire vártak?

Figyelt kérdés

ma 05:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Hazudik
ma 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Mindig választások utánra ígér, aztán utána másra ráfogják hogy mégse tudjak
ma 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz itt semmi változás.
ma 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Egy klasszikust idézve: "Lófas.t mama"
ma 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Mivel én vagyok az ország egyetlen egy nem közgazdásza, nekem ehhez tolmács kell, igy a bejelentése után, meghalltam, pár valódi közgazdász véleményét.

És, hát, azok után, amiket tőlük hallottam, igazából, az van, hogy hosszan tartó pislogás, tágranyilt nagy szemekkel.

Kimondani, egyik sem merte, de a háttérben meghúzódó Gyurcsány szálból, én egy esetleges államcsőd lehetőségét hallottam ki, mintsem egy 120-aljövünkkiatrágyábú szituációt.

ma 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nézz szét a világban mi történik 2015 óta,ha értelmezni tudod,a választ is tudod!
ma 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

6, Én most megtettem és azt látom, hogy európai rekord méretű infláció volt az országban, a gazdaságunk úgy esett vissza, mint sehol, máshol, a valutánk értékcsökkenése pedig olyan méretű, ami egyes politikusok szerint, kormányfőcseréért kiált.

Azt is látom ebben a világban, hogy rosszabb gazdasági adatokat produkálnunk, mint a különleges katonai hadműveletben részesülő Ukrajna.

ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7

Te nem látod a 'fától az erdőt"

ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos tényleg nem, mert kivágták azokat a fákat és Lölő szállódát épitett a helyére, vagy Szijjártó akksigyárát.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9

Komolytalan

ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!