Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó napot! Meddig jó a diák...

Jó napot! Meddig jó a diák igazolványom ha nincsen rajta érvényes matrica csak 2023/2024 matrica van rajta de azt én úgy tudom hogy le jár október 15 jár le És az akkor utánna nem érvényes? De a kártya az 2028 ig érvényes 🥺🥺 12.be fejeztem.

Figyelt kérdés
okt. 4. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:
12. Osztályt be fejeztem júniús 20.
okt. 4. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
A kártya érvényessége azért hosszú, hogy feleslegesen ne gyártsák le újra és újra. Az utazási feltételhez a kártyán lévő érvényesítő matrica is kell, különben az a befejezett tanévet követő október 15-én lejár. Nálad is ez van, október 15-e éjfélig használhatod kedvezményes árú utazásra. Utána marad a teljes ár.
okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Október 31.-ig jó amúgy, de igen, akkor használhatod utoljára. Ha annál hosszabb bérletet veszel, akkor is, így bukod azt is, mert az igazolványszámot nem lehet átírni.
okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!