Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baj, ha úgy érzem nem Oroszors...

Baj, ha úgy érzem nem Oroszországhoz, hanem egy migránsok és LMBTQ nélküli nyugathoz lenne érdemes tartozni?

Figyelt kérdés
Sokszor mondák ezt az ellenzékiek, hogy a jobboldal oroszpárti lett, de az az igazság, hogy csak bizonyos dolgokban lett az. Én személy szerint azt szeretném, hogy a nyugathoz integrálódjunk minél inkább, de az lenne jó, ha a nyugat olyan lenne, mint a 80-as években volt, amikor még nem volt ciki fehérnek lenni és nem nyomták orrba-szájba ezt a "másságot". Európa az európaiaké és kész. Aki ez ellen dolgozik, az az én szememben hazáruló.

okt. 13. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
#11 Megnéztem, semmi ilyen nincs benne. Matt Walsh pedig zsidóknak dolgozik
okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Az első tíz másodpercben benne van. Nem konkrétan Kamaláról beszéltem.
okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

"egy migránsok és LMBTQ nélküli nyugathoz lenne érdemes tartozni"

"Európa az európaiaké és kész"

Szerintem ez a kettő üti egymást. Ha egyszer európa az európaiaké, miért akarod, hogy egy európai kisebbséget eltávolítsunk belőle? Egy biszex európai mitől nem olyan európai, mint egy heteró, és miért van kevesebb joga európához?

Most vagy azt akarod, hogy minden európainak egyenlő jogai legyenek és mindenki egyformán élhessen, európaiként, vagy jelentősen csorbítani akarod egyes európai közösségek jogait, de a kettő együtt nem fog menni, az biztos.

Én a magam részéről liberális világban akarok élni, de az is egy álomvilág, egyetlen olyan országról sem tudok, ami valóban liberális lenne.

okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

Ki akar egy tömeggyilkos, velejéig rohadt, korrupt maffiarezsimhez tartozni?

Aki igen, az legyen szíves, költözzön már ki Vorkutába, de nagyon gyorsan. Vagy minimum takarodjon a Donbaszba.

okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
#13 Konkrétan Kamalaról beszéltél. Gondolom megszoktad, hogy nálatok szabad hazudozni a képtelenségig.
okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%
LMBTQ már a nyolcvanas években is volt nyugaton, sőt, akkor még hangosabbak voltak.
okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%

1. LMBTQ-ban "érintettnek" lenni egy dolog (igen közeli ismerőseim, családtagok is érintettek, már a 80-as években, gyerekként is körülvett a jelenség, mondhatni belenőttem), DE a jelenlegi - igen komoly - túlkapások, abszurditások viszont már egy egészen más ügy!! És ezek régen nem voltak.


2. Kérdező, én is szeretnék a 30-40 évvel Európához tartozni. De az már nem létezik.

okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

"Konkrétan Kamalaról beszéltél."

Nem. Azt írtam, "Kamaláék".

De gondolom megszoktad, hogy nálatok szabad hazudozni a képtelenségig...

okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor én büszke hazaáruló vagyok
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!