Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyan fiatalok (20-30...

Vannak olyan fiatalok (20-30 közötti) az országban akik tényleg szegények?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakat látom ebből a korosztályból: saját ingatlan vagy minimum albérlet, kocsival járnak mindenhova, iPhone, márkás ruhák, cigizés (hagyományos vagy elektromos), energiaital, balatoni vagy külföldi nyaralás, gyakori belföldi utazgatás, étterem/gyorsétterem, cukrászda, kávézó, fagyizó gyakran látogatva, fodrász, műkörmös, szolárium, sok pénzbe kerülő hobbik stb.

Hol van itt az az állítólagos nagy szegénység?


okt. 13. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Biztosan vannak, de statisztikailag elhanyagolható.
okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A mostani 20-30 évesek nem voltak belekényszerülve abba, hogy iskola után azonnal elmenjenek dolgozni a legalja munkahelyre, hogy a család megélhessen, így egyetemen továbbtanultak/piacképes szakmát szereztek. Ebből a szempontból előnyből indulnak mindenképp.
okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
abból a szempontból viszont hátrányból ha felvesznek 10 millió ft diákhitelt azt valakinek vissza is kell ám fizetnie
okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Láttad te már valaha is Budapest határán kívüli világot?
okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
vannak sajnos több ilyen ismerősöm is van budapesti
okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nincsenek.
okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szegénynek nem mondanam magam,de amiket írtál nem tudom megengedni magamnak. Apukám rokkant nyugdíjas, lakastorlesztesunk van, így nem tudnak a szüleim támogatni. 16 éves korom óta diákmunkázom, ami pénzem van az teljes mértékben ebből van meg ösztöndíjból, abból meg nyilván nem tudom megengedni magamnak amiket írtál. Még nem végeztem az egyetemmel. 23 vagyok most.
okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

7.

Akkor nekik szegénynek számítasz!


az hogy iskolába jársz az meg a kor velejárója a kérdező meg pont arra kérdezett rá, egyébként a korosztályod fölöttieknél is vannak szegények.


5-os válaszoló voltam

okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető okok miatt a dolgozó 30 alattiak átlagkeresete a legalacsonyabb. Ezzel meg is van válaszolva kérdés.

[link]


Amit látsz, az a szelektív megfigyelés eredménye, vagy a környezeté.

okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!