Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter megigazította a...

Magyar Péter megigazította a péniszét. Tényleg ennyire ötlettelen már a kormánymédia hogy ilyesmivel próbálnak karaktergyilkolni hogy MP péniszéről csinálnak hírblokkot?

Figyelt kérdés
Ez nem kontraproduktív? Nem lehet hogy ezzel valójában több követőt szereznek Magyar Péternek?
ma 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tegnap még azt mondták a herezacskóját. Most akkor melyiket???
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezeknek már csak perverzió meg a lopás jut el az agyukig.
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak a környezetemről tudok nyilatkozni, de ezzel az erőltetett cunamiszerű lejáratókampányokkal, ismerőseim figyelmét, szimpátiáját érték el.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én amúgy nem találom sehol sem ezt a videót ahol felvették.

De mivel szeretném az ország érdekeit szem előtt tartani mindenképpen látnom kellene hogy kepes legyek Magyar Péterrel kapcsolatban felelős döntést hozni amikor szavazni megyek. Mivel ez egy nagyon fontos közérdekű esemény valaki be tudná nekem linkelni ahol fennt van még?

ma 17:53
 5/7 A kérdező kommentje:

"Csak a környezetemről tudok nyilatkozni, de ezzel az erőltetett cunamiszerű lejáratókampányokkal, ismerőseim figyelmét, szimpátiáját érték el."



Tehát ha jól értem akkor ez működik sok embernél?

ma 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Adódik a kérdés, hogy a Fideszes férfiak, miért egy másik férfi honfitársuk péniszét nézegetik?
ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak Fideszes férfiak 👀🍆
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!