Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány kórház és ügyelet fog...

Hány kórház és ügyelet fog még bezárni országszerte?

Figyelt kérdés

Ez óriási terhet jelenthet a többi nagyobb városban lévőre, ami pedig a betegeken csapódik le.


Postákat már bezárták. Mi lesz a következő országos leépítés?



tegnap 23:18
A kérdező szavazást indított:
Sajnos túl sokat zárat be a fidesz, veszélyeztetve a magyarokat.
Nem eleget.
Passz vagy kifejtem.
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem azon pörögsz, ahogy emelték az orvosi fizetéseket, úgy esett az orvosok munkájának színvonala a béka segge alá.

Emellett dupla horror áron is dolgoznak magánúton, ahol szintén nagyon gáz ellátást biztosítanak, örülj neki, ha nem kezelnek félre.

Mert manapság ez gyakori náluk.

Szerintem ezek nagyobb problémák, mint hogy nincs elég kontár doktor, illetve hely, ahol garázdálkodhatnak.

ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik kórház zárt be idén?
ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy miért nem lehet délután 5 órakor bezárni az összes kórházat. Mindenki menjen haza. Másnap reggel visszajöhet ha még betegnek érzi magát. Tiszta pénz pazarlás ami itt megy.
ma 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!