Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Nagy Feró jól...

Szerintetek Nagy Feró jól jellemzi Magyar Pétert, illetve saját magát is?

Figyelt kérdés

MN-interjúból idézet:


– Mi a véleménye Magyar Péterről?

– Valójában túl rossz véleményem nincs róla, mert neki ezt dobta a gép. Ha nem ezt csinálná, akkor vajon mit? Menjen el dolgozni, kapálni? Ez azért egy kicsit könnyebb. Volt egy lehetősége, valószínűleg összejött egy-két számára fontosabb emberrel, akik azt mondták, hogy belőle csinálják a következő Márki-Zay Pétert. Nézzük csak meg, MZP hova jutott!

Én nem haragszom Magyar Péterre, nem érzem magam ­miatta veszélyben, a mi kétharmadunkat ő nem fogja befolyásolni. A másik dolog, hogy nagyon szorgalmasan szétverte a baloldalt, ami nekem tetszik.


– Tervezi, hogy valamilyen módon részt vesz a 2026-os választási kampányban?

– Mindenképpen részt szeretnék venni! Vége van annak a világnak, hogy kussolunk, vagy hogy nem merjük kimondani Szijjártó Péter nevét, mert akkor rohadt fideszesek vagyunk. Hadd én döntsem már el azt, hogy kinek a s…ggét nyalom, ha nekem az a s…gg tetszik! Már nincs többé ez a „meghúzódom szép csendben és akkor jobban érvényesülök” mentalitás. Menni kell és segíteni, egy újabb kétharmadot kell csinálni!


ma 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván mindenkinek megvan a véleménye neki is, ennyi.
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül kapta a nemzet csótánya nevet.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, de feró címerállata lehetne az alkalmatlan ner-nyaloncoknak.

A felfelé nyaló, de egyébként tökéletesen tehetségtelen, minden rendszert kiszolgáló seggfejnek.

feró - direkt a kisbetű - épp ilyen volt már a kádár-rendszerben is. Alkalmatlan, szervilis és bármely segget nyaló. De ha érdekel, bármilyen zenét is eljátszott.

És te mégis egy ilyen besúgó patkányt linkelsz? :)

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért terjeszti azt, hogy őket elnyomták, üldözték a komcsik? Legfeljebb nem ők voltak a kivételezett zenekar. De szerintem felléptek és zenéltek a komcsi érában. Vagy állandóan bevitték őket a rendőrök? Vagy szétzavarták a koncertjeiket? Vagy aki Beatricét hallgatott azt lesittelték? Miért beszél valótlanságokat?
ma 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is mondott ilyet.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A másik dolog, hogy nagyon szorgalmasan szétverte a baloldalt, ami nekem tetszik."


A mór megtette kötelességét? A mór mehet?

ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
A 2024-es Nagy Ferót leginkább a Kövér Lászlóhoz lehet hasonlítani.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!