Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tud Balogh Püspök?

Mit tud Balogh Püspök?

Figyelt kérdés
Látványosan "visszavonult" a közösségi médiában, de láthatóan érinthetetlen. Mit tud, amit más nem? Vagy mit tud K Endre, amiért őt ebben a láncban menteni kellett? Nyilván Gipsz Jakab nem kapott volna kegyelmet, de a nevezett személy miben más? Miféle titokláncolatról van szó? Csak mint hívő ember érdekel, egyszerűen feszítenek ezek az ellentmondások. Vagy ez normális?

#püspök #K Béla
ma 07:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ózdon pár éve kitüntetést, meg mittomén mit kapott!
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
10: Én nem nagyon hallom őt, te se hallgasd, ha nem akarod.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ekkora összeesküvés. Ezt azért mondom, mert sokan kértek Balog Zoltán lemondását szépen vagy nem annyira szépen. Nyíltan felszólította lemondásra például a tiszántúli református püspök is meg a Fidesz berkeiből Bayer Zsolt is. Nem tudom, csak vélemény: Szerintem az van, hogy ki tudnák zsarolni vagy kényszeríteni a lemondását, de nagyon visszás lenne. Már az meredek volt, hogy egy fideszes politikust választanak meg református püspöknek. De ha ez nem csak azt jelenti, hogy engedik, hogy Balog Zoltán kapcsolatai segítsenek az egyháznak, hanem azt is, hogy akkor kikényszerítjük az egyháztól a püspök lemondását, érted... A Fidesznek számtalan okból jobb volt nem ezt az utat választani.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez az egyházi beleavatkozás állami ügyekbe nem csak itt történt meg.


Nemrég olvastam, hogy Bene Krisztián, a budai Irgalmasrendi Kórház irgalmat nem ismerő egykori orvos-igazgatója, aki "lúgos doki" néven híresült el, mert lúggal öntötte le szakítani akaró szeretője, Renner Erika nemi szervét, szóval ebben az ügyben Kozma Imre atya, a Máltai Szeretetszolgálat egykori vezetője is közbenjárt állami vezetőknél, hogy próbálják kimosdatni Bene doktor urat. Még Pintér Sándor belügyminisztert is megkereste (nyilván a rendőrség befolyásolása érdekében). Bár sok dolog miatt lehet szidni Pintért, ebben az ügyben korrektül viselkedett: nem teljesített semmilyen kérést, hagyta továbbmenni az ügyet, amiből sok herce-hurca után lett is 11 év letöltendő.

Viszont Kozma atyát már tudjuk, hova tegyük: ugyanoda, ahová Balog püspököt. Az elvtelen gazemberek közé.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!