Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022ben min/kin múlott a 2/3?

2022ben min/kin múlott a 2/3?

Figyelt kérdés

Biztos persze én is buborékban élek, de egyszerűen nem áll össze a fejemben a matek. Akiket ismerek, senki sem szavazott a fideszre, persze ezen felül nem tudjuk, hova tették az ikszet.


Szóval hogy lesz ebből 2/3? Vannak kétségeim, hogy itt bármi kormányváltás lesz 2026ban szeretném megérteni, hogy fog újra kijönni a matek?



ma 07:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%

#9 "Bocsánat, de most nem pont ugyanezek történnek? Csak kelet felé. Oké, visszavettük a repülőteret, csodálatos."

Akkor te nem érted a "privatizálni" szó jelentését?

A privatizálás az állami vagyon eladását jelenti. Ami neked nem tetszik annak a privatizációhoz semmi köze. Az beruházást, cégek, üzemek felépítését jelenti. Nem a meglevő céget adják el amit aztán a nyugati tulajdonosok leépítenek, bezárnak - mint történt ez a privatizációban, hanem újabb és újabb beruházásokat engednek megvalósulni, amit a saját tulajdonosa hoz létre ebben az országban.

"Oké, visszavettük a repülőteret, csodálatos."

Meg az egészségügyi intézményeket. Meg az autópályákat. Meg a rezsiszolgáltatókat. Meg .... Tényleg el akarod játszani a "mit adtak nekóünk a rómaiak?" jelenetet?

ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 menta34 ***** válasza:
70%

Én gyűlölöm a Fideszt, mert ennyit csak a velejéig romlottak lophatnak. Nem az a baj, hogy a politikusoknak csurran-cseppen egy-egy ház vagy autó. Csilliárdokról beszélünk. Minden héten kibukik valami százmilliárdos mutyi. Ebből van elegem. Ugyanakkor végighallgattam az EP beszédeket, gyakorlatilag Orbán külpolitikája szinte hibátlan.

A mutyis túlzásokhoz hasonlatosan nem az a baj hogy Bese vagy Szájer pasizik hanem a képmutatás és a mellette rejtegetett pedofilok.

Ami a kiinduló kérdést illeti ... Sajnos a kormánypárti és ellenzéki tábor aránya nem nagyon változik és a gond nem is főleg ez, hanem azok akik nem mennek el szavazni. Június 9-én mindenféle mutyi, kegyelmi és pedo botrány ellenére volt 3 millió sutyerák akinek nem volt fél órája elsétálni behúzni az x-et akármire. Szánalmas ez az ország.

ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
1:10000000 részt rajtam is, mivel nem szavaztam 2022ben.
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Akiket ismerek, senki sem szavazott a fideszre, persze ezen felül nem tudjuk, hova tették az ikszet."

Rossz társaságba jársz. Esetleg buborékban élsz. Azt javaslom, nyiss a világ felé.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

14. Szerintem meg nagyon is jó társaságba jár. Kérdező, menj le egy vidéki kocsmába, beszélgess kicsit a helyiekkel, sok újdonságot fogsz megtudni tőlük. Pl, hogy a migránsok okozzák az inflációt, akik megerőszakolják a guruló dollárokat. Meg hogy milyen jó a zsák krumpli amit kaptak, és O. V milyen rendes ember. Hogy Gyúrcsány idejében nem szólhattak be a mocskos bzikra és ez milyen rossz volt, viszont ők minden nap megverik a zasszonyt, mert a magyar ember végre újra Igazi Férfi lehet. Hogy milyen jó hogy van térkő, mert szépen gurul rajta a banyatank. Végezetül, hogy bár nincs miből kifizessék a rezsit, néha kapnak egy kis lopott tüzifát a helyi döbrögi úrtól amiért nagyon hálásak neki.


Még egy sört tőcccsé ide urambáttyám!

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

"Szóval hogy lesz ebből 2/3?"


Úgy, hogy az analfabéták újraválasztják zsák krumpliért, szabadságharc-orgazmusért, kádári nosztalgiáért.

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
12. Az a baj egyébként, hogy Orbán külpolitikája cseszettük ki van patikázva és tételesen nehéz belekötni ezekbe a retorikai monológjaiba. A lejárató műveleteik ennélfogva rohadtul profik. Ha számonkéred a mutyikat, lopásokat meg azt a szellemi és erkölcsi züllesztést, amit a "köz"médiában meg a propagandájukban művelnek, akkor neked a külpoltikával is biztos problémád van és ezt a kettőt szándékosan összemossák. Szóval háborúpárti, nemzetellenes köcsög vagy. A liberális média, véleményvezérek egyik nagy bűne az, hogy ezeket nem választják szét, hanem ugyanazzal a piti eszközökkel és drukkermentalitással nyomják a lejáratást O-ékkal szemben, hogy véltelenül se legyen egy cseszett pont vagy intézkedés, amivel egyetértenének és ezzel a jóérzésű liberális vagy mérsékelten rendszerkritikus embereket is eltaszítják maguktól.
ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 menta34 ***** válasza:
59%

#17 Tűpontos.


(pláne, hogy háborúpárti nemzetellenes köcsög vagyok :DDDD)

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ok köszi mindenkinek, akkor nem stresszelek 2026 miatt, a fentiek alapján el van döntve. Köszi.
ma 09:47
 20/22 anonim ***** válasza:

18. Örülök, hogy megértő fülekre sikerült találnom.


Üdv, egy szintén liberális köcsög :)

ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!