Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány mikor fog egy...

A kormány mikor fog egy Szociális hálót kialakítani?

Figyelt kérdés

Sok szerencsetlen munkanélküli embernek legalább kellene min having nettó 80-100 ezer forintot juttanltni havonta.

Erre nem tudom a kormány mit szólna, ha mondjuk egy újságíró mondaná ezt nekik.


ma 20:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Sok helyeirasi hibaért elnézést.


Röviden minden munkanélkülinek kellene adni havonta minimum 80-100 ezer forintot.

Ez már egy nagy előrelépés lenne.

Hallottam hogy Olaszoknál már adnak igy juttatásokat, akkor nálunk hogy nem. Az olasz gazdaság netán erősebb a magyarnál?

ma 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Viktorta elhintette a néppel 2010-ben, hogy a munkaalapú társadalom a menő. Ez így a 2002-2010 közti időszak után jól jött neki, mert a nép fel volt tüzelve, így be is vette ezt a szöveget rengetegen az első pofonokig, amit Viktortáéktól kaptak. Igaz, azóta is szenvedélyesen pofázza a nép, hogy "Mennyé dóóóóógozni!".


A lényeg: ez a nép nem igényli már a szociális gondoskodást.

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor olyan hálo lesz amivel aranyhalat lehet fogni.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha, mert kell a pénz a medencefűtésre, focistákra.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A munkanélküliek már most többet kapnak, mint 80-100 ezer forint.

3 hónapig jár az álláskeresési járadék. Vagy te meddig akarnád pénzelni a munkanélkülit?

Szerintem 3 hónap elég új munkát találni.

ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6.

nekem a párom betegség miatt nem tud dolgozni már két éve és nem százalékolják le es ha leszázalékonák akkor is olyan filléreket kapna hogy abból nem lehet megélni remélem te nem fogod ezt tudni kipróbálni majd

ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak idő kérdése!

Az antiszociális folyamatosan épül!

ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan teljes foglalkoztatás van. Egyes helyeken a közmunka programot is meg kellett szüntetni, mert a közmunkásoknak sikerült jobban fizető munkát találni. A kormány szemlátomást azon igyekszik, hogy szociális háló csak olyanok számára létezzen, akik legálisan dolgoznak valahol. A lényeg, hogy semmiképpen ne lehessen segélyből megélni, mert az csak a költségvetési hiányt növeli. Nem tudom, hogy számomra mit hoz a jövő, remélem nem lesz leépítés ahol dolgozom, mert 3 hónap álláskereséssel nem biztos, hogy tudnék hasonló munkahelyet találni, mint a jelenlegi.
ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!