Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki jobban...

Miért baj, ha valaki jobban érzi magát attól, hogy elhiszi a kormánypropagandát?

Figyelt kérdés
Hát jobb úgy élni, hogy azt hiszed minden rendben van, mint állandóan aggódni valamin. Az ellenzékiek szerintem sok esetben felesleges pszichológiai problémákat csinálnak maguknak. Inkább sz.rni kell a világra magasról és örülni, hogy van egy erős vezető, aki megvéd minket.

ma 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert halvány lila szellentése sem lesz róla, hogy mitől kerül a kenyere egyre többe, hónapról-hónapra, ugyanúgy nem fog orvost kapni, mint az, aki nem hiszi el, csak őt váratlanul fogja érni ez a helyzet, ha suliba kell iratni a gyereket, ugyanazon problémákkal fog kűzdeni, mint bárki más, csak legfeljebb nem érti, hogy miért nincs tanára a gyereknek, vagy tankönyve, vagy, miért ülnek 60-an egy teremben, aztán egy szép reggel felébred és azt fogja észrevenni, hogy egyedül maradt a falujában, mert se kocsma, se bolt, se semmi és mindenki elment és nem érti, hogy mi történhetett.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Krampusz1 ***** válasza:
100%
Nem baj ha elhiszi, csak ne menjen el szavazni, mert ha elmegy, akkor tevékenyen is részt vesz Magyarország kifosztásában, leépítésében, tönkretételében.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Boldogok a lelki szegények...
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Még ha el is hiszi valaki, mitől lenne nyugodt? Hisz Orbán mindig harcol valaki ellen, állítása szerint Magyarországon örökké támadás alatt van (nemváltó óvodások, LMBTQ, Woke, gender, Soros, migránsok, Brüsszel, Gyúúcsány...), éppen mikor ki ellen.


Tehát akkor kijelenthető, hogy nyugodt lehet az a lelki és agyi szegény, aki elhiszi a propagandát?

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
93%
Kár hogy nincs olyan propaganda hogy nem létezik a gravitáció. Rengeteg tériszonyos ember idegeskedik hogy lezuhan, sokkal egyszerűbb nyugodtan élni hogy egyik ház tetejéről csak átsétálhatsz a másikra a levegőben anélkül hogy kitörnéd a nyakadat. Ilyet csak a legnagyobb idióták csinálnak. Aki okosabb mint egy krumpli az nem fél hanem harcol (akár csak egy jó helyre rakott x-szel) egy élhetőbb országért ahelyett hogy a mocsokra szavazna aki tönkreteszi de azt hazudja hogy megvédi.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, mindenki úgy veri át saját magát az önámítással ahogyan csak akarja.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben van egy hatalmas baki


Egy dolog ELHINNI, amit a kormánypropaganda mond, és egy másik dolog LESZARNI A POLITIKÁT, és megint más KÉTELKEDNI ABBAN, megint más AKTÍVAN TILTAKOZNI TÖRTÉNÉSEK KAPCSÁN


Ha valaki azt mondja, hogy látom én, hogy ez a kormány egy nagy rakás szar, és hazudik a propaganda, mint a vízfolyás, de úgyse tehetek ellene semmit, egy életem van, nem görcsölök ezen, inkább szippantgatom a rózsát, mert annak jó az illata és nyugtatja a lelket, majd ha lesz a választás, akkor elmegyek, és szavazok a szerintem jó pártra, az egy dolog, és egy másik hogy tapsolok azon, hogy hülyének néznek bennünket, hogy hazudnak a szemünkbe.

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
...és megint más az, amikor azt mondja valaki, hogy bűnösök közt cinkos, aki néma, és nem lehet nyugodt a lelkiismeretem, ha akár hallgatással beleegyezem ezeknek a hazaárulóknak a tevékenységébe.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint ha akarnék se tudnék olyasminek örülni, amiről tudom, hogy egy átverés.

#4: Szerintem ők úgy vannak vele, hogy bár igaz, hogy folyamatos támadás alatt állunk, de milyen szerencsések vagyunk, hogy ilyen vezetőnk van. Aki segít és folyamatosan küzd értünk, végső soron pedig mindig sikerül megvédenie minket.

ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos ezt tudni az m1 nézőinek ezt, mert ez az, ami nem változott, ez a rezsim lelke:


https://www.youtube.com/watch?v=ego4aQLZKlQ

ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!